Co si zabalit do porodnice?

Sandra, 3 listopadu, 2019

CO SI ZABALIT DO PORODNICE

Během mých neprospaných večerů (miluju tě devátý měsíci), jsem měla čas projít si asi milion videí s tipy, co si zabalit do porodnice, přečíst tisíc článků a stáhnout si spoustu seznamů. Možná si říkáte, že jsem blázen, ale když už doma nemáte do čeho píchnout, protože máte vše hotové a v noci skoro nespíte, koukáte a hledáte už vážně všechno, a to ve všech možných formách.

Každopádně beru to jako win win, jak pro vás, tak pro mě. Protože já budu připravená a vám snad tuhle patálii trochu ulehčím 🙂 Vytvořila jsem vám proto seznam věcí, které mi přišly jako must have, které si do porodnice vzít.

Nicméně – každá porodnice je jiná a dost věcí vám tam dají. Takže určitě doporučuji podívat se na stránky porodnice, kde budete rodit, a zjistit si, co potřeba je a co ne. Nebudete pak s sebou brát zbytečnosti. Já osobně jsem si některé věci brala i přes to, že jsem věděla, že to v porodnici bude, protože jsem chtěla být za A) připravená a za B) některé věci jsem chtěla mít podle sebe (například plenky chci používat ekologické a ty si myslím v porodnici nemají). Například plenky nebo třeba krémy pro miminko.

Konkrétní tipy (včetně značek), najdete na YouTube, kde jsem k tématu natočila i video. 

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ DOPORUČUJE PORODNICE PODOLÍ

Já budu rodit v Podolí, které přímo uvádí následující seznam:

SEZNAM NA VYTIŠTĚNÍ:

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague