Co si zabalit do porodnice?

Sandra, 3 listopadu, 2019

CO SI ZABALIT DO PORODNICE

Během mých neprospaných večerů (miluju tě devátý měsíci), jsem měla čas projít si asi milion videí s tipy, co si zabalit do porodnice, přečíst tisíc článků a stáhnout si spoustu seznamů. Možná si říkáte, že jsem blázen, ale když už doma nemáte do čeho píchnout, protože máte vše hotové a v noci skoro nespíte, koukáte a hledáte už vážně všechno, a to ve všech možných formách.

Každopádně beru to jako win win, jak pro vás, tak pro mě. Protože já budu připravená a vám snad tuhle patálii trochu ulehčím 🙂 Vytvořila jsem vám proto seznam věcí, které mi přišly jako must have, které si do porodnice vzít.

Nicméně – každá porodnice je jiná a dost věcí vám tam dají. Takže určitě doporučuji podívat se na stránky porodnice, kde budete rodit, a zjistit si, co potřeba je a co ne. Nebudete pak s sebou brát zbytečnosti. Já osobně jsem si některé věci brala i přes to, že jsem věděla, že to v porodnici bude, protože jsem chtěla být za A) připravená a za B) některé věci jsem chtěla mít podle sebe (například plenky chci používat ekologické a ty si myslím v porodnici nemají). Například plenky nebo třeba krémy pro miminko.

Konkrétní tipy (včetně značek), najdete na YouTube, kde jsem k tématu natočila i video. 

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ DOPORUČUJE PORODNICE PODOLÍ

Já budu rodit v Podolí, které přímo uvádí následující seznam:

SEZNAM NA VYTIŠTĚNÍ:

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague