ROK OD PRVNÍHO PODCASTU / Elite Bloggers podcasts

Sandra, 22 září, 2019

ROK OD PRVNÍHO PODCASTU

Je mi jasný, že se neříká nadarmo, že čas letí. Ale vážně  bych neřekla, že to je už rok, co jsem poprvé usedla v šatně našeho bytu k mikrofonu. Ano, v šatně. Bylo to totiž jediný tichý místo. Mikrofon jsem měla koupený za 500 z Datartu, v aplikaci na nahrávání jsem jen věděla, jak nahrávat a jak to zastavit. Střih audia mi tak zabral snad hodiny, ale já do toho byla tak nadšená, že mi nevadilo se všechno učit a zjišťovat. Pak jsem poprvé klikla na publish na stránce Buzzsprout, která se stala „hostingem“ mých podcastů. Jak já byla nervózní. Bude se to líbit? Najde si to svoje posluchače? Nezním tam hloupě?

Pak začali chodit první reakce, sdílení a já měla tak neskutečnou radost. Není totiž lepší kombinace než když baví něco nejenom vás, ale především lidi, pro které je obsah tvořen. A tak jsem tvořila dál. Koupila si pořádný mikrofon a vyladila víc audio, aby bylo posluchatelnější.

A abych toho neměla málo, začátkem tohoto roku, kdy jsme s Martinem byli pár měsíců ve Švýcarsku, jsem si spustila ještě jeden projekt – TEAden, který je víc „vzdělávací“, pokud to tak  můžu nazvat. Jsou na něm různé zajímavosti, novinky a mě neskutečně baví, protože se při něm dozvím něco nového především já.

A tak šel čas s mými podcasty. Za tu dobu si každý z nich našel svoje posluchače. Dostala jsem spoustu zpráv. U TEAdne mám většinou možnost s vámi diskutovat nad různými tématy a názory. U Jak jsem! jsem zjistila, že některé divné věci se nedějou jenom mě a nejvíc mě těší, když se „bavíme“ navzájem. Často mi totiž posíláte svoje historky a já u nich mnohdy brečím smíchy.

Co mi ale dělá největší radost, tak to jsou zprávy, ve kterých píšete, že to, co dělám, má smysl. A to se pak vždycky tetelím blahem. Fakt! Takže děkuju!

ELITE BLOGGERS PODCAST

Zpátky k mému „ročnímu výročí“. Jako dárek jsem totiž dostala něco naprosto skvělýho! Stala se součástí Elite Bloggers podcast týmu. Wooho. Mám z toho velkou radost, protože tenhle nový projekt Elite Bloggers může podcastovou scénu dostat zase na úplně jiný level.

Nehledě na to, jak boží lidi v týmu jsou. A nejlepší na tom je, že v reálu jsou stejně tak příjemní a vtipní jako ve svých podcastech. Ve středu jsme totiž měli slavnostní opening Podcast studia, takže jsme se mohli všichni potkat a popovídat si!

Nechci vás tu zaplavit detaily, ale kdyby vás zajímalo víc – třeba kdo v týmu je, podívejte se na stránky: http://www.elitebloggers.cz/podcast nebo na https://www.mediar.cz/elite-bloggers-otviraji-vlastni-podcastove-studio/

Já se tak těším, co všechno nás s tímhle týmem čeká! A už je mi jasný, že na mateřský se teda rozhodně nudit nebudu 😀


A na závěr mám pro vás otázku – který podcastový díl byl váš oblíbený? A je nějaké téma, na které bych se měla víc zaměřit?

Budu se těšit na zprávy!

Vaše Sandra

Odkazy na podcasty:

TEADEN

http://teaden.buzzsprout.com

JAK JSEM!

https://www.buzzsprout.com/210880

 

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague