ELITE BLOGGERS TEAMBUILDING

Sandra, 9 června, 2019

Asi mi dáte za pravdu, že nejlíp se kolektiv utužuje mimo pracovní prostředí. Pak teprve máte možnost si pořádně popovídat a poznat lidi i jinak než při sezení kolem stolu. My tohle v EB moc dobře víme, a právě i proto se minimálně jednou za rok snažíme spolu s blogerkami něco podniknout. Ať už jsou to teambuildingy mimo Prahu, společné akce nebo všelijaké party od summer až po vánoční.


Úplně první teambuilding se konal v hotelu Kempinski v Bratislavě. To jsem v Elite Bloggers ještě nepracovala. Z vyprávění je mi ale jasné, že to bylo docela dobré „entré“. Můžu vám ale připomenout můj první teambuilding, kdy jsem byla v Elite Bloggers necelý měsíc a jeli jsme do Vysokých Tater do hotelu Kempinski. Pamatuju si, že jsem byla docela nervózní. Většinu blogerek jsem v tu dobu znala ještě jen ze sociálních sítí a vlastně jsem nějak nevěděla, co od toho čekat. Už tehdy jsem ale pochopila, že s touhle partou mi bude v práci fajn. Nejenom, že na mě všechny byly neskutečně milé, ale hlavně se ukázalo, že to  jsou úplně normální zábavný holky a že je snad ještě lepší sledovat je „offline“ než „online“.  

Kempinski byl naprostý luxus, asi si to umíte představit. Takže se hodně jedlo, fotilo, relaxovalo, lyžovalo a zase fotilo. Všichni si to podle mě fakt užili.  A mně několikrát hlavou proběhlo – aha, tak takový to je být top blogerkou 😀

Uplynul nějaký čas a my za tu dobu uspořádali několik vánočních večírků, summer party a podobných akcí. Začali nám ale chybět teambuildingy, kdy se všichni sebereme a budeme trávit čas někde jinde než v Praze. Vzhledem k tomu, že první teambuildingy se konaly v luxusu, laťka byla nastavena sakra vysoko. Pak nám ale došlo, že to chce změnu. Luxusních akcí je teď tolik, že už jich má každý možná trochu plné zuby. Přemýšleli jsme proto o úplně opačném uchopení, při kterém na stole ležely návrhy jako stany, kurz přežití apod 😀

Nakonec jsme se rozhodli přejit do toho trochu víc zlehka a zvolili jsme chatu na Šumavě. Protože co je v dnešní době víc než příroda.

Ubytovaní jsme byli v krásném zrekonstruovaném statku Statek u Medvěda – http://www.statekumedveda.cz. Mimochodem doporučuji, protože nejenom, že to je naprosto nádherný, ale pro skupinu to cenově vyjde úplně za hubičku. To jen, kdybyste něvěděli kam s rodinou vyrazit v létě.

Na programu bylo grilování, společné vaření, procházky, šlapadla a výlet s brunchem do Českého Krumlova. Nic fancy. V hlavní roli tepláky a no makeup. A řeknu vám, to byla teprve paráda. Nikdy bych neřekla, že se 15 holek zabaví asi na hodinu tichou poštou a budeme u toho brečet smíchy. Nikdy bych neřekla, že tyhle krásný blogerky, které vidím většinu času hezky upravené, ujdou bez mrknutí oka a jediného frfňání 24km. A teda že jim to bude slušet i v teplákách 😀 Co bych ale po minulých teambuildincích řekla s jistotou je to, že si to s nima zase náramně užiju a pochopím, že tyhle holky jsou právem na vrcholu blogové scény, protože ony jsou tak neskutečně inspirativní. Každá je originál a já bych si přála, abych měla ještě víc času na to je všechny líp poznat a poslechla si ty jejich příběhy osobně.

Ale vzhledem k tomu, že už na Šumavě padaly návrhy na další akci, která by mohla být pojatá jako „Blogerky na vodě“, vypadá to, že se stanů a příležitosti na pokec přeci jen ještě dočkám. Snad to bude dřív než mi naroste břicho a nikdo se mnou kvůli velké zátěži nebude chtít být na lodi 😀

Jinak náš teambuilding dokonale vystihla Terez u jejího postu a já nemůžu víc než souhlasit:

View this post on Instagram

Víte, co je nejlepší na tom, když se vyjede na blogerský teambuilding? Jak jsou všechny ty instagramový holky v reálu vlastně mnohem lepší. Je s nima mnohem větší sranda. Jsou bez make-upu mnohem krásnější. A když jde do tuhýho, drží pospolu. Jako dneska, když jsme se ztratily v lese, místo 7k jsme ušly 24k, bez jídla, skoro bez vody a dělily se o každý kousek jablka a sušenky. Upřímně jsem se toho výletu trochu bála, protože jsem dlouho takhle nebyla s tolika lidma pod jednou střechou a co si budem… o blogerkách se říká tolik stereotypů. Ty se naprosto zbořily během pár hodin po příjezdu. A já si zas a znovu uvědomila, jak je skvělý spolu trávit čas. Já bych vám někdy přála s těma lidma strávit pár hodin, abyste viděli, že to, co vám předávají skrz sociální sítě je opravdový a vlastně bych si přála, aby toho předaly ještě víc. To, co jsem měla tu čest z nich vyčíst tady na Šumavě. Takže sláva, nazdar, blogerskému výletu a speciální přivítání našim Elite Bloggers benjamínkům @valentynaap a @luciemin, které naprosto skvěle zapadly 💛💛

A post shared by TEREZA SALTE (@terezainoslo) on

Děkuju celýmu týmu za skvělé zorganizování a vám, holky blogerky, za to, že blogujete. Protože máte sakra co předat a já jsem ráda, že vás znám!!

Další fotky najdete u holek na Instagramu:

Vaše S.

šumava

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague