ELITE BLOGGERS TEAMBUILDING

Sandra, 9 června, 2019

Asi mi dáte za pravdu, že nejlíp se kolektiv utužuje mimo pracovní prostředí. Pak teprve máte možnost si pořádně popovídat a poznat lidi i jinak než při sezení kolem stolu. My tohle v EB moc dobře víme, a právě i proto se minimálně jednou za rok snažíme spolu s blogerkami něco podniknout. Ať už jsou to teambuildingy mimo Prahu, společné akce nebo všelijaké party od summer až po vánoční.


Úplně první teambuilding se konal v hotelu Kempinski v Bratislavě. To jsem v Elite Bloggers ještě nepracovala. Z vyprávění je mi ale jasné, že to bylo docela dobré „entré“. Můžu vám ale připomenout můj první teambuilding, kdy jsem byla v Elite Bloggers necelý měsíc a jeli jsme do Vysokých Tater do hotelu Kempinski. Pamatuju si, že jsem byla docela nervózní. Většinu blogerek jsem v tu dobu znala ještě jen ze sociálních sítí a vlastně jsem nějak nevěděla, co od toho čekat. Už tehdy jsem ale pochopila, že s touhle partou mi bude v práci fajn. Nejenom, že na mě všechny byly neskutečně milé, ale hlavně se ukázalo, že to  jsou úplně normální zábavný holky a že je snad ještě lepší sledovat je „offline“ než „online“.  

Kempinski byl naprostý luxus, asi si to umíte představit. Takže se hodně jedlo, fotilo, relaxovalo, lyžovalo a zase fotilo. Všichni si to podle mě fakt užili.  A mně několikrát hlavou proběhlo – aha, tak takový to je být top blogerkou 😀

Uplynul nějaký čas a my za tu dobu uspořádali několik vánočních večírků, summer party a podobných akcí. Začali nám ale chybět teambuildingy, kdy se všichni sebereme a budeme trávit čas někde jinde než v Praze. Vzhledem k tomu, že první teambuildingy se konaly v luxusu, laťka byla nastavena sakra vysoko. Pak nám ale došlo, že to chce změnu. Luxusních akcí je teď tolik, že už jich má každý možná trochu plné zuby. Přemýšleli jsme proto o úplně opačném uchopení, při kterém na stole ležely návrhy jako stany, kurz přežití apod 😀

Nakonec jsme se rozhodli přejit do toho trochu víc zlehka a zvolili jsme chatu na Šumavě. Protože co je v dnešní době víc než příroda.

Ubytovaní jsme byli v krásném zrekonstruovaném statku Statek u Medvěda – http://www.statekumedveda.cz. Mimochodem doporučuji, protože nejenom, že to je naprosto nádherný, ale pro skupinu to cenově vyjde úplně za hubičku. To jen, kdybyste něvěděli kam s rodinou vyrazit v létě.

Na programu bylo grilování, společné vaření, procházky, šlapadla a výlet s brunchem do Českého Krumlova. Nic fancy. V hlavní roli tepláky a no makeup. A řeknu vám, to byla teprve paráda. Nikdy bych neřekla, že se 15 holek zabaví asi na hodinu tichou poštou a budeme u toho brečet smíchy. Nikdy bych neřekla, že tyhle krásný blogerky, které vidím většinu času hezky upravené, ujdou bez mrknutí oka a jediného frfňání 24km. A teda že jim to bude slušet i v teplákách 😀 Co bych ale po minulých teambuildincích řekla s jistotou je to, že si to s nima zase náramně užiju a pochopím, že tyhle holky jsou právem na vrcholu blogové scény, protože ony jsou tak neskutečně inspirativní. Každá je originál a já bych si přála, abych měla ještě víc času na to je všechny líp poznat a poslechla si ty jejich příběhy osobně.

Ale vzhledem k tomu, že už na Šumavě padaly návrhy na další akci, která by mohla být pojatá jako „Blogerky na vodě“, vypadá to, že se stanů a příležitosti na pokec přeci jen ještě dočkám. Snad to bude dřív než mi naroste břicho a nikdo se mnou kvůli velké zátěži nebude chtít být na lodi 😀

Jinak náš teambuilding dokonale vystihla Terez u jejího postu a já nemůžu víc než souhlasit:

View this post on Instagram

Víte, co je nejlepší na tom, když se vyjede na blogerský teambuilding? Jak jsou všechny ty instagramový holky v reálu vlastně mnohem lepší. Je s nima mnohem větší sranda. Jsou bez make-upu mnohem krásnější. A když jde do tuhýho, drží pospolu. Jako dneska, když jsme se ztratily v lese, místo 7k jsme ušly 24k, bez jídla, skoro bez vody a dělily se o každý kousek jablka a sušenky. Upřímně jsem se toho výletu trochu bála, protože jsem dlouho takhle nebyla s tolika lidma pod jednou střechou a co si budem… o blogerkách se říká tolik stereotypů. Ty se naprosto zbořily během pár hodin po příjezdu. A já si zas a znovu uvědomila, jak je skvělý spolu trávit čas. Já bych vám někdy přála s těma lidma strávit pár hodin, abyste viděli, že to, co vám předávají skrz sociální sítě je opravdový a vlastně bych si přála, aby toho předaly ještě víc. To, co jsem měla tu čest z nich vyčíst tady na Šumavě. Takže sláva, nazdar, blogerskému výletu a speciální přivítání našim Elite Bloggers benjamínkům @valentynaap a @luciemin, které naprosto skvěle zapadly 💛💛

A post shared by TEREZA SALTE (@terezainoslo) on

Děkuju celýmu týmu za skvělé zorganizování a vám, holky blogerky, za to, že blogujete. Protože máte sakra co předat a já jsem ráda, že vás znám!!

Další fotky najdete u holek na Instagramu:

Vaše S.

šumava

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague