A co teda děláš??!

Sandra, 21 května, 2019

Věčně se omlouvám kamarádkám,  že nestíhám, že toho mám hodně, že tohle a pak tamhle to. Není divu, že často slyším otázku: A co pořád děláš? Na druhou stranu na sociálních sítích to vypadá, že zřejmě nedělám nic, protože na blogu je pusto a prázdno, Stories jsou kromě občasných sdílení nebo upozornění na podcast (který se zatím drží na příčce mého jediného pravidelného „media“) a na Instagram čerpám tak trochu z archivu, v lepším případě mám štěstí a Martin donese kytku, tak mám co fotit.

No hele, řeknu vám to upřímně – většinu času spím. Teď si trochu řežu větev, ale vzhledem k tomu, že jsem asi nejnáchylnější člověk na počasí, dopadá to většinou tak, že když je venku pochmurno, najdete mě pod peřinou. Krom toho jsem senzibil na tlak 😀 Nevím, jestli to existuje, ale ráda bych si to myslela, protože mám takové bolesti hlavy, že to musí být z toho.

Ne, to přeháním. Samozřejmě většinu času nespím. Ale chodím do práce, jako každý normální člověk. Pak mám podcast, který zabere dost času i během týdne, protože se na něj průběžně musím připravovat. Krom toho předěláváme byt, lépe řečeno dávám ho do pořádku, takže pořád třídím a vyhazuju. Od doby, co jsem totiž doma ze Švýcarska, kde jsme měli pár tašek, mám doma pocit, že jsme zastavěný věcmi. Nejraději bych je všechny vzala a vyhodila. Ale na to zase nemám „koule“, jak se tak říká.

Kromě stávajícího bytu ale hledáme i byt nový. A ne a ne najít ten správný. Je to sice super věc, že se po nějakém porozhlížíme a baví mě to, na druhou stranu je děsně vyčerpávající být věčně neúspěšný. A ještě horší je najít byt, který je naprosto super a zjisti, že už je pryč. To je mi pak do breku a hned na to mi je zase do breku z toho, že jsem rozmazlenec, který brečí, protože nemá byt, který chtěl. Chápeme se, že jo?

Krom toho články na blog píšu, akorát jsem asi moc natěšená na léto, takže se dost týkají spíše letních témat a nemá smysl je teď vydávat. Jsem marný případ.

No a tohle já teď dělám. I když tu nejsem. Ale mám takové tušení, že se to brzy změní a možná tu budu přispívat víc než byste chtěli.

A od vás bych potřebovala pomoct rozlousknout jednu věc. Pořád trochu váhá, jestli blog nechat spíše na tipy a přispívat jen občas, když mám něco zajímavého. Nebo jestli byste ocenili pravidelnější update? Články klidně několikrát do týdne s tím, co se u nás děje apod.

Budu se těšit na vaše reakce.

Mějte se krásně a nezapomeňte – je v pohodě nic nedělat 😀

S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague