KDYŽ NEMŮŽU SPÁT – UPDATE K NAŠEMU POBYTU

Sandra, 18 ledna, 2019

Vůbec nechápu, jak je to možný, ale jsou dvě hodiny ráno a já vůbec nemůžu spát. Taky jste občas tak nadšení, že prostě nemůžete usnout? Nebo máte v hlavě občas tolik myšlenek, že je ani nestíháte přebrat? Tak já mám momentálně oboje.

Nadšení u mě panuje asi tak ze všeho. Minule jsem třeba měla radost, že si můžu vyfénovat vlasy. Ano, i z takový blbosti. Abyste mě chápali –   já si do Švýcarska vzala jen pidi fén, který při používání začíná trochu smrdět jako by měl začít hořet. Uznejte, strach je tedy na místě. Jsme teď ale ubytovaný v hotelu, takže tu mám úplný turbo fén a můžu mít zase normální vlasy! #realproblem

Myšlenky mám v hlavě především s ohledem na jednu novou věc, kterou bych ráda udělala. Tu si utřídím v hlavě (rozumějte sepíšu) hned poté, co dopíšu tenhle článek. A brzy brzičko vám o ní řeknu.


Teď ale menší update k našemu pobytu.

DISNEYLAND

Jeli jsme na víkend do Paříže. V sobotu Disneyland a moje milovaná Paříž a v neděli návštěva Versailles. Kromě toho, že jsem viděla strejdu, jsem si zase tak trochu zavzpomínala. Všechno jsem se snažila mapovat, tak se podívejte na vlog. ZDE

Možná vás ale zajímá, jak se mi Disneyland líbil. Takhle – líbil, ale… Víc se o tom rozepíšu v jiném článku,

    

BERN

V Bernu jsme pak byli následující dva dny a pilně pracovali. Já v kantýně nebo v knihovně a Martin v kanceláři, kterou mu univerzita přidělila. A vlastně mě to bavilo. I když jsem pracovala, měla jsem pocit, jak když tam patřím a jsem student. Přeci jen – knihovna. A to mi z nějakýho důvodu dělalo hroznou radost. Předstírat, že zase žijeme studentský život a dokonce v zahraničí.

ADELBODEN

Občas si říkám, že máme vážně z prdele kliku. Pardon, to nejde jinak říct. Ale měli jsme to štěstí, že jsme přijeli v době, kdy se Martinova katedra chystala na hory na výjezdní seminář. Jsou to naštěstí úplně zlatí lidé a Martinovi řekli, ať jedu s nimi. Že přeci nebudu ve městě sama bez něj. Sazřejmě jsem byla ráda, ale ještě raději jsem byla, když jsme dorazili na místo. Studenti totiž mají pokoje v Bellevue hotel, což je čtyř a půl hvězdičkový hotel s vlastním SPA a wellness. Asi si umíte představit moje nadšení. A tak jsme na tři dny tady.

Studenti mají vždycky půl dne přednášky a půl dne volno. Tak mám alespoň čas pracovat. A po práci legraci. Dnes jsme šli na sáňkovat. I s profesorem.  Mají tu přímo sjezdovky na sáňky. 2km dlouhé. A já se tak dlouho nezasmála!

Ok, unavilo mě to, jdu spát. Ale zase se ozvu.

 

Mějte se krásně!

S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague