FASHION WEEK 2018 – spring

Sandra, 25 března, 2018

Když otevřete můj šatník, zjistíte dvě věci – ta první je, že v oblíkání jsem spíš minimalista. Převládá černá barva a víc než na sexy modely si potrpím na pohodlí. Druhá věc je ta, že jsem trochu bordelář a pravidelně vytahuju věci úplně zespod “komínku”, čímž si každé ráno totálně rozhrabu skříň. Ale o tom druhém přiznání dnešní článek nebude (především z důvodu, že sama nevím, jak na to). Dnes to bude o módě – dokonce o týdnu módy.

Móda mě hrozně baví. Především mě ale baví sledovat ji na jiných. Móda, styl, je podle mě totiž úžasný způsob, jak se prezentovat, realizovat, bavit. Ne nadarmo se říká šaty dělají člověka. Schválně, kolikrát soudíte lidi jen podle oblečení? I když si myslíme, že podle oblečení snadno poznáme, jak se člověku daří nebo jaký je, zdaleka to tak není. Kolikrát se mi potvrdilo, že většinou nejúspěšnější, možná i nejbohatší lidé, chodí velmi decetně oblečení a rozhodně byste to do nich neřekli. Občas byste jim dokonce dali korunu 😀 Naopak se může stát, že někoho, komu se zase tak dobře nevede, potkáte od hlavy k patě vystylovaného v nejlepším oblečení. A co z toho plyne  – díky oblečení můžete být kým chcete.

U mě moc žádné extra módní kousky neuvidíte. Jak už jsem psala – můj šatník převládá basic kousky, nejčastěji mě uvidíte v černé barvě. Nikdy jsem nenosila moc barevné věci, nerada nosím podpatky, protože moc klapou a sukně musí být dostatečně dlouhá, jinak si přijdu jak rajda. Proč? Prostě jsem nerada středem pozornosti a raději “zapadnu” do davu.

Na fashion week je ale vše jiné. Lidé exprerimentují, oblékají se do extravagantních kousků, kombinují možné a nemožné. Co mě na tom baví nejvíc? Nikdo , opravdu NIKDO, vás na fashion weeku nesoudí. Můžete si přijít oblečení jak chcete. A tak si říkám, škoda, že tenhle týden módy není častěji. A škoda, že je jen týden. Nebylo by to super, kdyby v ulicích chodilo víc různých stylů, lidé se nebáli se projevovat a nosili by takové oblečení, které vystihuje jejich osobnost?

Já si každopádně fashion week moc užila. S Terez jsme se totiž mohly vymódit v Gantu a hlavně – zase jsme si spolu po delší době vyrazily na menší dámskou jízdu. Po přehlídce úžasné Moniky Drápalové a Odivi jsme totiž zašly do restaurace, daly si večeři a nějaké ty drinky. Terez samozřejmě nealko, já Aperol. A bylo to taaaak prima!

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague