TIPY NA DÁRKY: PRO CESTOVATELE

Nikola Ježková, 8 prosince, 2017

Nevím, jak vy, ale já nemám koupený ještě ani jeden dárek. A není to tím, že bych se před Vánocema snad ráda stresovala. Vždycky si říkám, jak jsou daleko, a že je na dárky ještě přece čas. No bohužel mi ani po 21 letech nedošlo, jak rychle utíká. Letos to ale vypadá nadějně. Zbývají dva týdny a já UŽ začala hledat. Dobrá práce Nikolo! 😀 Ségra už dala dohromady tipy na dárky pro blogerku a já se dnes zaměřila na dárky pro cestovatele. Třeba vám pomůžou alespoň tak, jako mně. 🙂1. OLYMPUS PEN

Pořádný foťák je dnes pro cestovatele základ. Snad každý chce zachytit a navždy uchovat svoje dobrodružství a samozřejmě ho postnout na instagram, nebo blog. Haha. 😀 S Olympus pen mám jen dobré zkušenosti. Je malý, jednoduchý na ovládání, dělá krásné fotky a navíc má další skvělé funkce, které vám usnadní práci. Například má v sobě zabudovanou wifi, díky které z něj můžete fotky přetáhnout rovnou do mobilu.

Koupíte zde


2. INSTAX MINI 9

Jestli už doma máte foťák klasický, je načase posunout focení na trochu jiný level. Instax mini vrátil do kurzu polaroid fotky. Ale přitom zachoval moderní funkci – Instax už je totiž digitální, takže si fotku můžete před tiskem prohlédnout. Fotky si pak rovnou můžete doma pověsit na nástěnku.

Koupíte zde


3. CESTOVNÍ KUFR

Kdo chce cestovat, potřebuje kufr! Buďme upřímní s igelitkou to prostě není nic moc. 😀 Pro mě je nejlepší ten, který má hezký design a vejde se třeba i na palubu letadla. Ono nemuset se odbavovat ušetří spoustu času a navíc máte jistotu, že ho neztratíte!

Koupíte zde


4. BATOH FJALLRAVEN KANKEN

Milý Ježíšku… Sice si vždycky název tohohle batohu musím vygooglit, abych ho napsala správně, ale i tak je to můj favorit. Je pohodlný, stylový a na výběr máte z několika variant i barev. No a rozhodně se hodí i na každodenní nošení třeba do školy.

Koupíte zde


5. SAMOROZKLÁDACÍ STAN

Tak jo, tenhle dárek ocení spíš opravdoví dobrodruzi. I když, který cestovatel není z části i dobrodruh? Zkrátka dalším tipem na dárek je tenhle super stan. Hodinovému stavění odzvonilo, tenhle je totiž samorozkládací. Olé! Takže se hodí i pro ty, kteří jsou ve stanování a kempování úplnými začátečníky.

Koupíte zde 


5. PYŽAMOVÝ SET DKNY

Ze stanu se vrátíme zpátky na hotel. Tohle pyžámko se totiž na kempování rozhodně nehodí. 😀  Tenhle krásný set se skládá z košile, kraťásek a masky na spaní. Ta se vám navíc bude hodit i na cestách. 

Koupíte zde


6. CESTOVNÍ DENÍK

Kromě fotek si místa můžete uchovat v živé paměti i pomocí cestovního deníku. Můžete si do něj psát zážizky jako do opravdového deníku a přidávat fotky. A navíc obsahuje stírací mapy všech světadílů. A víte jak bude super, až si budou prohlížet vaše děti a děti vašich dětí místa, kde všude jste byli?

Koupíte zde


8. STÍRACÍ MAPA SVĚTA

Stírací mapa světa ve velkém. Místo, které navštívíte, setřete mincí. Nemusíte se díky ní bát, že byste na nějakou z cest zapomněli. A navíc vám může zdobit třeba stěnu v obýváku.

Koupíte zde


9. CESTOVNÍ POUZDRO NA DOKLADY

První věci, které dávám na „packing list“ jsou peníze, pas a letenka, nebo kterákoli jiná jízdenka. Takže mít tyhle tři věci někde hezky pohromadě je velký plus. Můžete k tomu použít třeba tohle pouzdro. 🙂

Koupíte zde


10. TERMOSKA

Komu by se nehodila termoska? V zimě čaj, v létě vychlazená voda. Ideální parťák na cesty v kterémkoli ročním období. A tahle je navíc šetrná k životnímu prostředí. Je totiž 100% recyklovatelná.

Koupíte zde


A co nesmí podle vás chybět každému správnému cestovateli?

N.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague