LASHLIFTING – ANO NEBO NE?

Nikola Ježková, 1 prosince, 2017
# BEAUTY

Nikdy jsem nebyla na žádné umělosti. Nemám ráda umělé nehty, vlasy, ani řasy. Vždy jsem měla raději přirozenost. Navíc mně vždycky příjde, že když má někdo něco umělého, JE TO VIDĚT! 😀 No jednu výhodu to přece jenom má. Umělé řasy nepotřebují řasenku, umělé nehty nemusíte lakovat. A z toho plyne jediná věc – úspora času a #wokeuplikethis není až taková lež. A tak se stalo, že jsem se plná očekávání vydala na lashlifting.


A co to vůbec je? Důležité je, že nejde o řasy umělé, pouze se napnou a zatočí vaše vlastní. Výsledkem je efekt dlouhých, natočených řas, které vypadají jako namalované řasenkou. Celý proces trvá přibližně hodinu. Nejprve se řasy natočí, poté se aplikuje zjemňující gel. Dalším krokem je fixátor a jako poslední přichází na řadu barvení řas. V mezikrocích čekáte 10 minut, kdy se vše nechává působit.

Proceduru jsem podstoupila ve studiu MAX, které najdete v pražských Holešovicích. Cena za lashlifting je právě tam 790 Kč. Na starost mě měla slečna Anny, která byla velmi milá a odpověděla mi na všechny dotazy a hlavně byla při práci šetrná. Během procesu se mě často ptala, zda je vše v pořádku a nic nepálí. Malé pálení jsem měla až po otevření očí po celé proceduře, ale to brzo přešlo. Co jediné se mi v salónu nelíbilo, byl hluk. Jsou tu jen dvě místnosti a už jen na záchod musí lidé přes vás. A zavřené oči a poloha v leže tomu moc nepřidaly.

Když jsem řasy čerstvě po proceduře viděla poprvé, byla jsem nadšená! Byly jako namalované. A měly tak vypadat po dobu až 6 týdnů. První týden držely skvěle. Jenže potom, týden po týdnu, efekt opadával a ten poslední už nebylo vidět vůbec nic. Po zhruba 4 týdnech jsem na řasy musela zase používat řasenku. A to byl boj. Strávila jsem s tím vždycky déle, než předtím, než jsem na nějakou proceduru vůbec šla. Bohužel to tak bylo i po tom, co na řasách z lashliftingu nezbylo nic a řasy jsem měla navíc viditelně kratší.

PŘED

PO

Mám štěstí, že mám od přírody řasy poměrně dlouhé, a tak když se mi vrátily zase do normálu, slíbila jsem jim, že už je nikdy víc trápit nebudu. I přesto, že je lashlifting určitě mnohem menší zlo, než umělé, je jasné, že vám řasy, i když třeba jen na čas, nějak poznamená. Jsem ráda, že jsem to zkusila, ale za sebe mohu říct, že podruhé už bych do toho nešla.

Takže moje rada na závěr – ZŮSTAŇTE U ŘASENKY! 🙂

Vaše N.


Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague