FASHION INSPIRATION: bez čeho se na lodi neobejdete

Nikola Ježková, 24 října, 2017

Jak probíhal náš týden na jachtě, a že jsme vlastně vůbec někde byly, asi už víte. 😀 No ještě dneska se k tomu dobrodružství chci na chvíli vrátit. Jak už název napovídá, dnešní článek bude o módě a přidáme i pár triků, co si na takovou jachtu zabalit.  Ono totiž vzhledem k tomu, že s lodí můžete přejet kam chcete, čeká vás i spousta různých situací. A to od šnorchlování, přes fashion fotky ve městě až po ranní túry, protože chcete mít piknik s východem slunce. Zároveň si toho ale nesmíte zabalit moc, protože na lodi je hodně omezený prostor. Zapomeňte tedy na obří kufry.

Zkrátka a dobře, sbalit si je docela prekérka. Proto doufám, že jestli se na něco podobného budete jednou chystat (třeba zrovna se sea_freaks_cz), ulehčí vám tenhle editorial trochu práce. A pokud se nikam nechystáte tak si alespoň počtěte, co všechno na lodi musí řešit milovníci módy.


YACHTING

what to pack on the yacht jacket: Puma, Sunglasses: ZOOT, shoes: Converse, cap: New Era, T.shirt: Esmara

Jestli si představujete jachtu jako nóbl záležitost, tak si k tomu přičtěte věčně vysypané skříňky  (proto čím méně věcí, tím méně úklidu),  jak se pořád loď naklání, záchod na páčku a noci v mikinách a kulichu. No dobře, tady je hodně důležitý fakt, kdy a kam na jachtu/loď jedete. My byly Chorvatsku, kde jsou nejlepší termíny červen – září. A jak říkám, nenechte se zmást tím, že jedete k moři. I tak je potřeba teplé oblečení. Při plachtění to fučí a večery na moři taky nemusí být vždy ty nejteplejší. Proto mám pro vás pár tipů, bez čeho bych to na lodi nedala.

Bez čeho se neobejdete:

FASHION

čelenka: ZARA, kraťasy: no name, šátek: ZOOT – žlutý, krémový , plavky: Calvin Klein , brýle: ZOOT

Další kategorií na lodi je samozřejmě móda. Přeci jen ta bílá jachta, tyrkysová voda a sluníčko přímo vybízejí k focení. I na to tedy při balení musíte myslet. Ruku na srdce, zas tak náročné to není. Je to jak balení na Macháč, jen se držíte námořnických barev.

Bez čeho se neobejdete (a v kufru vám to zabere minimum):

CITY

Dress: Calvin Klein, trousers: HaM, shoes: , handbag: Reserved, beach handbag: River Island

A pak je tu kotvení v marínách a u malých městeček. Přesně ta chvíle, kdy chcete být po těch dnech, kdy máte vlasy slepené od soli, obličej zná jen krém na opalování a po večerech sedíte v teplákách, zase trochu za dámu. Nebojte, stačí jen pár kousků, které se pak dají kombinovat.

Za nás jsou to určitě:

 

 


tak AHOOOOJ

N.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague