FASHION INSPIRATION: bez čeho se na lodi neobejdete

Nikola Ježková, 24 října, 2017

Jak probíhal náš týden na jachtě, a že jsme vlastně vůbec někde byly, asi už víte. 😀 No ještě dneska se k tomu dobrodružství chci na chvíli vrátit. Jak už název napovídá, dnešní článek bude o módě a přidáme i pár triků, co si na takovou jachtu zabalit.  Ono totiž vzhledem k tomu, že s lodí můžete přejet kam chcete, čeká vás i spousta různých situací. A to od šnorchlování, přes fashion fotky ve městě až po ranní túry, protože chcete mít piknik s východem slunce. Zároveň si toho ale nesmíte zabalit moc, protože na lodi je hodně omezený prostor. Zapomeňte tedy na obří kufry.

Zkrátka a dobře, sbalit si je docela prekérka. Proto doufám, že jestli se na něco podobného budete jednou chystat (třeba zrovna se sea_freaks_cz), ulehčí vám tenhle editorial trochu práce. A pokud se nikam nechystáte tak si alespoň počtěte, co všechno na lodi musí řešit milovníci módy.


YACHTING

what to pack on the yacht jacket: Puma, Sunglasses: ZOOT, shoes: Converse, cap: New Era, T.shirt: Esmara

Jestli si představujete jachtu jako nóbl záležitost, tak si k tomu přičtěte věčně vysypané skříňky  (proto čím méně věcí, tím méně úklidu),  jak se pořád loď naklání, záchod na páčku a noci v mikinách a kulichu. No dobře, tady je hodně důležitý fakt, kdy a kam na jachtu/loď jedete. My byly Chorvatsku, kde jsou nejlepší termíny červen – září. A jak říkám, nenechte se zmást tím, že jedete k moři. I tak je potřeba teplé oblečení. Při plachtění to fučí a večery na moři taky nemusí být vždy ty nejteplejší. Proto mám pro vás pár tipů, bez čeho bych to na lodi nedala.

Bez čeho se neobejdete:

FASHION

čelenka: ZARA, kraťasy: no name, šátek: ZOOT – žlutý, krémový , plavky: Calvin Klein , brýle: ZOOT

Další kategorií na lodi je samozřejmě móda. Přeci jen ta bílá jachta, tyrkysová voda a sluníčko přímo vybízejí k focení. I na to tedy při balení musíte myslet. Ruku na srdce, zas tak náročné to není. Je to jak balení na Macháč, jen se držíte námořnických barev.

Bez čeho se neobejdete (a v kufru vám to zabere minimum):

CITY

Dress: Calvin Klein, trousers: HaM, shoes: , handbag: Reserved, beach handbag: River Island

A pak je tu kotvení v marínách a u malých městeček. Přesně ta chvíle, kdy chcete být po těch dnech, kdy máte vlasy slepené od soli, obličej zná jen krém na opalování a po večerech sedíte v teplákách, zase trochu za dámu. Nebojte, stačí jen pár kousků, které se pak dají kombinovat.

Za nás jsou to určitě:

 

 


tak AHOOOOJ

N.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague