podzimní beauty tipy – TREND NO.1 lipstick (+video)

Nikola Ježková, 11 října, 2017

Jestli něco opravdu máme rády, tak je to zkoušení různých make-up trendů a produktů. Možná i proto se nám doma nakupilo tolik kosmetiky, že polovinu z toho ani nemáme šanci použít a většinu jí na konci roku rozdáme. Ještě víc ale zbožňujeme, když nám trendy a make-upy ukazuje profík. Za prvé se dozvíme vždy něco nového a za druhé – koho by nebavilo být opečovávaný?

A tak jsme poprosily make-up artistku Míšu Polomis, ať nám nějaké ty novinky ukáže. Jsou rychlé, trendy a při přidání jednoduchého hair stylu budete za hvězdu i za pár minut 🙂


TREND 1 – VÝRAZNÉ RTY

V hlavní roli prvního trendu – rtěnka. Nemáte ráno čas? Sjednoťte pleť a naneste výraznou rtěnku. Pokud byste si s tím chtěli opravdu vyhrát, trendem jsou teď ombré rty. Proto klidně použijte rtěnky dvě v podobném odstínu. Světlejší vnější část rtů, tmavší vnitřní. Podzimní barvy sluší skoro každému, ať jste blondýna nebo bruneta. Tak se toho nebojte.  Jo a věděli jste, že teď frčí nenalíčené řasy?

Vlasy smotejte do uhlazeného drdůlku pro ještě větší šmrnc. Voiala a je hotovo.A příště trend 2 – nude líčení. V hlavní roli rozjasňovač.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague