podzimní beauty tipy – TREND NO.1 lipstick (+video)

Nikola Ježková, 11 října, 2017

Jestli něco opravdu máme rády, tak je to zkoušení různých make-up trendů a produktů. Možná i proto se nám doma nakupilo tolik kosmetiky, že polovinu z toho ani nemáme šanci použít a většinu jí na konci roku rozdáme. Ještě víc ale zbožňujeme, když nám trendy a make-upy ukazuje profík. Za prvé se dozvíme vždy něco nového a za druhé – koho by nebavilo být opečovávaný?

A tak jsme poprosily make-up artistku Míšu Polomis, ať nám nějaké ty novinky ukáže. Jsou rychlé, trendy a při přidání jednoduchého hair stylu budete za hvězdu i za pár minut 🙂


TREND 1 – VÝRAZNÉ RTY

V hlavní roli prvního trendu – rtěnka. Nemáte ráno čas? Sjednoťte pleť a naneste výraznou rtěnku. Pokud byste si s tím chtěli opravdu vyhrát, trendem jsou teď ombré rty. Proto klidně použijte rtěnky dvě v podobném odstínu. Světlejší vnější část rtů, tmavší vnitřní. Podzimní barvy sluší skoro každému, ať jste blondýna nebo bruneta. Tak se toho nebojte.  Jo a věděli jste, že teď frčí nenalíčené řasy?

Vlasy smotejte do uhlazeného drdůlku pro ještě větší šmrnc. Voiala a je hotovo.A příště trend 2 – nude líčení. V hlavní roli rozjasňovač.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague