Kam na jídlo | Mexická restaurace Barabizna

Nikola Ježková, 2 března, 2017

Ahoj labužníci,

jak by řekla paní Růžičková, „jestli už nevíte, co byste do tý huby dali“, máme pro vás prima tip! 😀 Vyrazte do restaurace Barabizna, která se zaměřuje speciálně na mexickou kuchyni. A nenechte se zmást názvem, žádná barabizna to není. Interiér i exteriér skvěle ladí se zaměřením této kuchyně a vy se pak cítíte jako v opravdovém Mexiku. Sombréra i kaktusy jsou zde na denním pořádku.


JÍDLO

Výběr jídel je opravdu pestrý. Ať už jste milovník masa, nebo vegetarián, určitě najdete něco, co vám padne do oka chuti. Mají širokou nabídku steaků a bifteků, mexických quessadill, nechybí ryby, polévky, vegetariánská jídla, ani speciality. Pokud vám ještě zbyde místo, doporučuji dát si jeden z dezertů. Steaky mají výborné, ale nemůžu tvrdit, že jsou to ty nejlepší v Praze. Líbí se mi, že si každý může vybrat podle chuti. Já miluju sýr, takže můj favorit byl Matto Grosso s čedarovou omáčkou, mamka miluje pálivé jídlo a má, jak sama řekla, plechovou hubu, tak šla do Fata Morgany aneb Požáru ve stáji. 😀 Všechno, co jsme ochutnali bylo výborné, ať už to byla třeba jen domácí limča. A velkou pochvalu uděluju za krásný talíře a výzdobu. Až to byla škoda sníst. 😀


   KDE JI NAJDETE

Nachází se na okraji Prahy ve Zbraslavi. Dopravit se tam můžete autobusem, který jezdí ze Smíchovského nádraží, nebo autem. Do navigace zadejte adresu Pod Špitálem 363, Praha 5 Zbraslav. Výlet kousek od centra si můžete spojit s návštěvou zdejšího kostela, zámeckého parku, nebo třeba jen s procházkou podél Vltavy.


CENA

Ceny jsou vyšší, na to je dobré se připravit, ale stojí to za to. Jídlo je výborné, obsluha příjemná a restaurace nádherná. A to je v dnešní době už skoro zázrak najít. Na druhou stranu určitě vás vyjde výlet do Barabizny na méně peněz, než do skutečného Mexika. 🙂


Všichni jsou už v Mexiku,
Buenas Dias já taky jdu.

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague