NEZAPOMÍNEJTE ODPOČÍVAT!

Sandra, 18 února, 2017

Jestli vám vrtá hlavou, proč jsem použila tuhle úvodní fotku, tak se podívejte, kdy jsem napsala poslední článek – před měsícem. Inspirace byla ta tam, stejně tak nálada. Že vám ale minimálně dlužím vysvětlení jsem pochopila až ve chvíli, kdy přítelovi volal jeho tatínek, že už na blogu dlouho nebyl článek, jestli se mi něco neděje 😀 A ono dělo. Vlastně se toho dělo dost.


Každý den se snažím stihnout všechno co se dá, abych neměla pocit, že jsem den nevyužila úplně. Na dovolené mě nehledejte v kavárně, ale s batohem, jak běhám po památkách. Jsem člověk, který prostě neposedí. A tak se stalo, že leden a vlastně i únor byl jedna velká honička. Bylo toho docela dost v práci, k tomu víkendy, kdy jsme měli různé přednášky, do toho jsem plánovala přestavbu bytu, dovolenou (s tím je spojená i návštěva fitka :D)  a do toho všeho ještě rodinné drama. A přitom jsem se pořád musela snažit zůstat dobrou partnerkou a kamarádkou. Můžete se snažit jak chcete, říkat si, že máte pořád dost energie a že to nějak dáte. Vždyť jak se říká, spát můžete až v hrobě. A tak se mi krátily hodiny spánku, dny odpočinku a já přestala stíhat starat se sama o sebe. Naštěstí tělo samotné je v tomhle mnohem chytřejší než vy  samotní. A tak se jednoho dne stalo, že mi tělo řeklo dost!

Už hodně dlouho jsem nezažila takovou únavu. Ráno jsem sotva vstávala, v práci jsem se špatně soustředila, pálili mě oči, hlava mi málem praskla. A to ani nemluvím o tom, jak jsem byla protivná! Nezbývalo nic jiného, než si odpočinout.  Naštěstí opravdu stačilo jen polevit, na dva dny si lehnout doma a nevylézt z postele, pokud nešlo o případ nouze – tedy o cestu k ledničce. A světe div se – ono to stačilo! Takže díky tělo, že ty víš vždycky všechno nejlíp.

A tak jsem se zase trochu „dobila“. Nálada se zlepšila, mám zase chuť psát články a točit videa. Krom toho už konečně máme datum dovolené. V březnu jedeme do Majské riviery  do Mexika a já už se nemůžu dočkat té kýčovité pláže a relaxace. protože řeknu vám – vážně to potřebuju. Vlastně my oba!


Tak to jen na osvětlení, proč jsem si teď dala pauzu. Ale už jsem zase zpět. A vy nezapomínejte  poslouchat svoje tělo, nepřepínejte se. Využívejte volný čas k relaxaci a sami pro sebe! A když něco nestíháte, nebojte se říct o pomoc. Jsem si jistá, že kolem sebe máte spoustu milujících lidí, kteří vás v tom nenechají!

Tak já končím, za chvilku jdu s kamarádkou na brunch. A hodlám tam sedět klidně hodiny a jen jíst a povídat si! Nikam nespěchat.

Krásnou sobotu všem!

P.s. blog jsem ale nezanedbávala tak úplně. Už přes měsíc plánuji nový design, nový koncept. Myslím, že pokud dopadne vše tak jak má, bude se vám to líbit! 🙂 Tak držte palce.

 

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague