Naplánuj si rok 2017 + soutěž

Sandra, 6 ledna, 2017

Vždycky jsem k sobě byla hodně kritická. A hledala na sobě něco, na čem musím pracovat a v čem se zlepšovat. Jestli ale můžu bez výčitek říct, v čem jsem fakt dobrá, tak je to organizace. Vlastně téměř každá práce, ve které jsem pracovala, ji dost vyžadovala. Takže jsem měla možnost se v tom víc a víc zlepšovat a najít si systém, který mi sedí. Ať už to byla pozice sekretářky (ano, fakt to není jen o vaření kafe:)) nebo pozice v obchodním oddělení, kde jsem měla na starost víc jak 500 klientů. A tam se bez organizace prostě neobejdete, pokud se z toho nechcete úplně zbláznit.

A tak není divu, že i v mojí současný práci mezi moje první task patřilo založení šanonu, vytvoření tabulek a pracovních listů s TO DO seznamem. Díky tomu mám přehled a jsem v klidu, protože nemusím nic nosit v hlavě a mám to, jak se tak říká, černé na bílém.


S touhle „úchylkou“ je spojený i fakt, že se neobejdu bez diáře. Prostě ne. Obdivuju lidi, kteří si schůzku buď nepíšou vůbec nebo jen do mobilu. Techniku miluju, ale zkrátka jí tolik nevěřím. Vybrat ale ten správný diář nemusí být vždy úplně snadný. První věc je design (design je vždycky první věc, děj se co děj!:)) Druhá věc by měla být funkčnost. Jak jsou uspořádaná políčka, co všechno diář nabízí. A mojí třetí a poslední prioritou je váha. Z nějakého důvodu už mám kabelku tak těžkou, jak kdybych v ní nosila cihly, takže poslední, co potřebuji, je diář těžkej jak encyklopedie.

Pokud se v diářích taky už ztrácí a nevíte, který z toho nepřeberného množství vybrat, máte štěstí. Dneska se vám to totiž pokusím ulehčit.


ADK

Tenhle diář jsem dostala od Máti a miluju na ně ten minimalismus. Teda ne na Mátovi, na tom diáři. Černá kůže – klasika.  Aby ale nebyl až tak černý, koupila jsem si do něj barevné náplně. Navenek dospělák, uvnitř dítě. #storyofmylife.  Na tomhle diáři je ale skvělá ještě jedna věc – totálně vám zorganizuje život a to nepřeháním. Dostala jsem totiž „lifemanager variantu“.Ta spočívá v tom, že si na vyhrazené listy napíšete cíle, kterých chcete dosáhnout a následně si cíle rozplánujete do přesných časů. Pokud se jimi pak budete řídit, na konci roku budete mít vše odškrtlé jako splněné. Je to těžké na vysvětlení, ale pokud patříte mezi ty, kteří mají málo času, ale spoustu plánů, je to zaručeně diář pro vás!

Jinak náplně, které mám v diáři teď, jsou od Craft Smith. Já je kupovala v Norsku, ale určitě je seženete i přes internet 🙂

Cena: 2330 CZK


MONOGRAMY shop

Na tenhle diář jsem narazila trochu náhodou. A to když jsem chtěla dát příteli personalizovaný dárek. Když máte za přítele právníka, možnosti dárků se vám totiž trošku sníží na košile, aktovky do práce, luxusní pera, diáře a kravaty.  Tentokrát jsem ale chtěla diář, který bude zajímavý navenek, ale přitom jednoduchý a praktický uvnitř. Což se, doufám, povedlo.

Cena: 360 CZK


A Cup of Style motivační diář

Co bych to byla za blogerku, kdybych doma neměla diář od holek z ACOS. Nicméně to, že tenhle motivační diář bude super, mi bylo jasný hned od první chvíle. Holky u mě patří k nejvíce zorganizovaným a pracovitým lidem, s jejichž time managmentem bych dozajista stíhala minimálně 2 práce najednou. A přesně tohle promítly i do svého diáře. Najdete tam nejenom klasické řádky na psaní, stručné přehledy, plánovače , ale  tipy, jak si zorganizovat čas (něco pro mě) a nebo jak se efektivně učit. Nehledě na design. Krom toho je diář velký jako sešit, takže ideál.

Cena: 263 CZK


MOMENTEECZECH

O těchto diářích se už obecně ví. A to hlavně kvůli veselému vzhledu, díky kterému si tyhle diáře musíte hned zamilovat. Nehledě na to, že díky vyndavacím listům si ho můžete udělat přesně podle sebe. Krom toho si k nim můžete dokoupit super samolepky a diář si ještě lépe vyzdobit. A ty designy a kvalitní papír. Ach..

Jedinou nevýhodu vidím asi v rozměrech, jelikož je přeci jen trošku větší a těžší.

Cena: 899 CZK


Ještě jsem slyšela hodně o diářích Doller, bohužel nemám osobní zkušenost. Ale podívat se na ně můžete zde: https://www.doller.cz/

SOUTĚŽ

A jak jste si asi všimli, diářů mám víc, než bych zvládla tenhle rok použít 😀 A tak jsem se rozhodla udělat vám o jeden soutěž. Konkrétně o Momenteeczech s růžovými pruhy. Jediná podmínka: napište mi do komentářů, co je pro vás při koupi diáře důležité + e.mail. Vítěze vyberu náhodně 15.1. Těším se!

Tak hezký a zorganizovaný rok 2017.

S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague