Moje dokonalá narozeninová fotka

Sandra, 30 prosince, 2016

A je to tu! Zase o rok starší. Hrozně ráda bych řekla dospělejší, uvědomělejší, uvážlivější, možná zkušenější, ale řeknu vám – jsem furt stejná. Pořád se někdy chovám jako dítě, vztekám se, bojím se ve tmě, neumím ukrojit rovně chleba a jsem pro každou kravinu. Takže následující story asi bude mluvit za vše…


Před měsícem jsem v obchodě našla prskavky ve tvaru čísel. Samozřejmě se mi hned před očima vybavila ta dokonalá fotka, kdy budu v ruce držet prskavky, vesele se usmívat a za mnou bude výhled na fjordy. K tomu napíšu popisek typu – I am 26 nebo the best day of my life.  Klasika. Přišel den D. Dokonce jsem si i v norské chatě umyla vlasy a namalovala se, i když je to tu vzhledem k odpočinkovému režimu skoro zakázané. Načesaná vycházím na terasu a hledám nejlepší úhel. Sakra, začalo poprchávat. No nevadí, to na fotce nebude vidět. Zapaluju prskavky. Nejde to. Zapálení prskavek zabralo nakonec asi 5 minut a spotřebovalo všechny sirky. Když se konečně povedlo, utíkám na předem určený bod s dokonalým zátiším. Martin chudák vyděšený s foťákem za mnou. Prskavky hoří rychleji než jsem myslela, foťák nechce zaostřit. Au to pálí..

A tak mám místo fotky roku tohle. Ale víte co, vlastně to vystihuje ten můj narozeninový den dokonale. A nejenom ten –  celý můj předešlý rok.  Protože ať je fotka jakákoliv, je za ni mnohem víc. Je za ni to, že má se mnou můj přítel neskutečnou trpělivost a klidně kvůli mě stojí v bačkorách v dešti, jen aby mě vyfotil. Je za tím zmrzlý nos z procházky před fotkou, kdy jsme šplhali na maják a málem odlítli. Je za ni to, že pro mě kamarádi ráno připravili snídani v 8h, i když nesnášejí vstáváni. Je za tím to, že mi dali tuhle krásnou mikinu, o které mluvím snad už rok. Je za tím vlastně i to, že jsem tyhle skvělý lidi vůbec mohla potkat a být s nimi v Norsku a oslavit s nimi narozeniny a Silvestr. Je za ni radost z toho, že si na mě vzpomnělo tolik lidi a napsalo mi tolik krásných zpráv. Je za ni radost z toho, že mám kolem sebe ty nejlepší lidi na světě a že většina z nich mě zná přesně takovou, možná i se stejným výrazem.


Takže i když fotka možná není dokonalá, pro mě má velký význam a proto jsem se rozhodla, že dneska kašlu na ,,image“ Protože ta fotka, to jsem já. Jsem praštěná, vystrašená asi z milionů věcí od tmy až po labutě.  Občas mi to nevychází přesně podle plánů, ale i přesto jsem neskutečně šťastná za to, co a koho kolem sebe mám. Takže děkuju vám všem, co mi ty roky děláte hezčí a hezčí! Jste nejlepší a já se vás budu držet jako klíště.

HAPPY BIRTHDAY TO ME!

Kiss Vaše S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague