Test | maska PILATEN – na černé tečky nebo knírka!

Nikola Ježková, 31 října, 2016

Už jste někdy při brouzdání na internetu, nebo sociální síti, narazili na černou masku na pleť? Vsadím, že ano. Internet i sociální sítě jsou jí totiž plné. Pro ty, které tenhle „boom“ ještě nezasáhl, řeč je o masce Pilaten, která Vám má pomoci od černých teček.

Nerada to přiznávám, ale černé tečky jsou mým pleťovým nepřítelem č. 1. Proto jsem to musela zkusit! Objednala jsem ZDE – jednu masku v tubě a tři kousky masky v pytlíčku (abych měla zdarma poštovné – hihi :D). #notsponsored!! Do tohohle se totiž vyplatí zainvestovat, jak se říká, na vlastní triko!  Pokud Vám stačí jen jeden kus – doporučuji tubu, lépe se s ní manipuluje a navíc pytlíček je schopný pěkně „zasvinit“ byt. 😀 Doručení po zaplacení proběhlo do tří dnů, což je taková optimální doba, ve které se čekání ještě dá vydržet.

Hned, jak jsem jí dostala do rukou, rozloučila jsem se s tečkami a šla na to!

  1. Očistila jsem si obličej micelární vodou.
  2. Nanesla jsem masku na tzv. t-zónu, tedy místa, na kterých mám černé tečky.
  3. Nechala jsem 20 minut působit.
  4. Pomalu jsem sloupla směrem odspoda nahoru.

Celý proces je opravdu jednoduchý. Pokud chcete, masku si můžete dát i na celý obličej, to pak ale trvá o něco déle. Popravdě se mi z celého obličeje špatně sloupávala a bylo dost bolestivé, když se mi dostala i na postranní vlásky. AU! Ne nadarmo je totiž „pilaten“ podobné slovu „depilace“. 2v1 a to se vyplatí! 😀 Aby se Vám maska dobře sloupávala je dobré nanést větší množství. Nejlépe takové, abyste měli místa, na které ji nanášíte, opravdu černá.

A co výsledek? Moje vysoká očekávání sice nesplnila, ale několik černých teček opravdu vytáhla. Zbavila mě i jemných chloupků a obličej mi po odstranění zůstal krásně jemný (jako dětská prdýlka :D). Tedy úplně k ničemu rozhodně není. Navíc na každou pleť působí maska určitě jinak. Takže jestli máte problém s tečkami, doporučuji vyzkoušet! Pak mi dejte vědět, jestli pomohla i Vám. 🙂

N.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague