Summer we will miss you!

Sandra, 11 září, 2016

31°C vedra jsem na sobotní konferenci nepřežila v budově, která se jmenuje Jatka. Název je poměrně vypovídající, protože to tam bylo fakt na umření (omlouvám se za špatný humor, ale zase sedím na slunci). Na neděli jsem se proto hrozně těšila. Plán byl jasný. Chci jet někam k vodě, naložit se do ní a do večera nevylézt. Po rozhodování jsem usoudila, že nejlepší plán je jet k babičce, kde nám nikdy nic nechybí. Bazén máte jen pro sebe, wc je zdarma a nemusíte na něj čekat frontu a jídla máte na kolik si vzpomenete.

A udělaly jsme dobře. Celý den jsme se koupaly, jedly a já vypila půlku bazénu. Niky se totiž rozhodla, že bude veškerý její čas v bazénu trávit snahou utopit mě.

Každopádně neděle teda vážně stála za to. Při tom slunění jsem si říkala, jak mi to léto vlastně bude chybět.

SLUNÍČKO

Tak to je asi základ. Snad každý se rád prohřeje na sluníčku a když se u toho ještě opálí, je to bonus navíc 🙂

KOUPÁNÍ

To jde ruku v ruce se sluníčkem. Nejlepší věc na světě. Když jsem v těch vedrech ve městě, mám občas chuť skočit i do té špinavé Vltavy.

SVĚTLO

Co asi nejvíc miluju na létu je fakt, že je tak dlouho světlo. Člověk toho nakonec mnohem více stihne, protože dny jsou delší.

OVOCE

V létě se vždycky nejvíc těším na meloun, broskve, nektarinky. Ty si mimo letní sezónu totiž vůbec nekupuji, protože absolutně postrádají tu správnou chuť.

NÁPLAVKA

Stýskat se mi bude i po Náplavce, kde je v létě prostě nenahraditelná atmosféra. Můžete jen tak sedět na břehu, koukat na vodu a na Hrad, popíjet pivo a klábosit.

PADDLEBOARD

Po létu je i utrum s klasickými letními sporty – tím myslím především ty vodní. Komu by se taky chtělo do vody, když bude zima.

PIHY

Znáte to, většinou chceme, co nemáme. Kudrnaté vlasy – rovné vlasy, jinou barvu vlasů, delší nohy, věší prsa. Já miluju pihy a mám to štěstí, že alespoň jednou za rok je můžu mít. A to právě v léte, kdy mi s nimi to sluníčko pomůže. Sbohem pihy, see you next year!

ICE CAFFEE

Přišla jsem na to, že ledový kafe si objednávám opravdu jen v létě. Což je zřejmě asi docela logické, ale paradox je, že je to jedno z mých nejoblíbenějších pití.

GARDEN PARTY

Grilovačka, přátelé, posezení na zahradě, hudba. Po tomhle se mi bude teda opravdu stýskat. Občas mě napadá udělat si něco podobného i v jinou sezónu, když ono to bez toho sluníčka prostě není ono.

LETNÍ ŠATY

Mám rána, kdy oblečení nemůžu ani za nic zkombinovat. V tu chvíli sahám po šatech. K nim už totiž není nic potřeba. Co je ještě víc super na létě je to, že když jdete nakupovat oblečení, nemusíte ze sebe v kabince sundávat 4 vrstvy oblečení.

A co na něm nejvíc milujete vy? 🙂

S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague