SHE IS 20!

Sandra, 27 června, 2016
#

Nejlepší kamarádka a největší kritik zároveň, vždycky mě podpoří a nikdy za to nic nechce. Je moje všechno, ale hlavně je to nejlepší SÉGRA. Dneska slaví 20. narozeniny a já pořád nemůžu uvěřit tomu, že už to není moje malá sestřička, která pořád tancovala, i když ještě sotva stála, vykakala se do vany, když jsem v ní byla nebo ta, se kterou jsem skoro denně hrála Dostihy a já ji u toho vždycky hrozně obrala.

Asi jsme si nikdy nebyly úplně podobné, ona bruneta, já blond.  Co však máme jednoznačně společné je smysl pro férovost, citlivost a smysl pro humor (kdo to ještě nepostřehl, tak jsme fakt vtipné, jo a skromné). V čem jsme jiné? Moje ségra byla z nás dvou vždycky ta silnější. Za celý život jsme jí viděla brečet tak 5x. Myslím, že ani jako miminko moc nebrečela. I když je o 5 let mladší, ona byla ta, která mě utěšovala a chlácholila, že vše bude ok. No, není to paradox?

Vždycky jsme měly skvělý vztah. Neříkám, že jsme se nepraly. Kolikrát dost drsně. Až tekla krev. Mezi naše speciality patřilo kousání a škrábání. Ale vždycky jsme věděly, že se máme rády a vždy jsme se brzy usmířily. I když jsem asi 20x slibovala, že už s ní nepromluvím. Ona byla můj spiklenec proti rodičům, ona byla a je moje opora. Dneska už na sebe nedáme dopustit a kdykoliv to jde, trávíme čas spolu. A mít spolu blog bylo to nejlepší rozhodnutí. Mám pocit, že nás stmelil ještě víc.

Za měsíc mi moje malá 20ti letá sestřička jede do Indonésie a řeknu vám, to je peklo. Sama v letadle, sama v cizí zemi. Můžete mi říkat, co chcete. Že je jí 20, že to zvládne, ale já se stejně budu vždycky bát a nejraději bych tam s ní jela jen na otočku, abych věděla, že je v pořádku na místě.

A co říct na závěr? Může jí být kolik chce, ale pro mě to bude pořád moje malá roztomilá sestřička, na kterou nedám dopustit.

Tak ti moje zlatá Nikolko přeju, ať jsi pořád tak skvělá, krásná a chytrá. Hlavně dělej v životě to, co tě baví a dělá tě šťastnou. Víš, že já tě v tom vždycky podpořím. I když se nejdřív budu vztekat! 😀

Zbožňuju tě!

Tvá velká ségra!

 

Niky 5

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague