PŘÍBĚH Z MAJÁLESU A UTUBERINGU

Sandra, 29 dubna, 2016
#

Dnešní příběh je o nebojácné Sandře, která se i přes veškerá varování vydala na Utubering a Majáles.

Sandra původně úkol vyrazit na Utubering brala jako příležitost konečně zjistit, o čem tahle akce plná youtuberů a dětí je. Že to nebude jen tak, a že Letňany budou tentokrát zaplněné víc, jak kdy jindy, jí došlo už v metru, kdy na jedné straně od ní seděli děti s rodiči a na druhé straně parta holek s kytkama na hlavě – ano, na stejném místě se koná i Majáles.

Sandru to ale neodradilo, hrdě následovala dav. Hrdost ji trochu opustila, když na rozcestí s šipkou Utubering a s šipkou Majáles musela jít za šipkou Utubering. Nebudou se jí ostatní smát? Je to ale chytrá holka, která si vždy poradí. Nasadila sluneční brýle a výraz typu – já to tu pořádám.

DSCN1909

Po vstupu do areálu a vyhnutí se jedné fronty na podpis Hogyho a druhé fronty na Bubbletea, se konečně ocitla v hale, kde každý běhal z jedná strany na druhou, byl slyšet radostný smích a jekot. Sandra si poprvé v životě připadala stará. Byla na sebe ale hrdá. 7O% slavných jmen youtuberů znala a proto okolo sebe zvesela vysvětlovala nezkušeným, kdo to je ten Kovy, proč se Lucy Pug jmenuje jako pes a proč už Hecl nechodí s Machettou, který je teď nejlepší kamarád Teri Blitzen. Na chvilku se jí opět vrátil pocit, že Utubering pořádá.

Když už viděla vše, co chtěla a vystála si frontu na vafli s čokoládou na tyčce, která se mimochodem jedla pěkně blbě a měla pak čokoládu až na čele, rozhodla se, že přejde do vedlejšího areálu na Majáles. Bylo jí jedno, že jde z práce a má notebook v ruce, tudíž do kolektivu asi moc nezapadne. Chtěla si jen užít trochu zábavy.  Ach jak byla hloupá a naivní. Natěšeně volala sestře, kde jí najde. Po půl hodinovém řvaní do telefonu, kde se až abnormálně často objevovala věta CO? JÁ TĚ VŮBEC NESLYŠÍM, se konečně sešly u záchytného bodu – stánek Krušovice.

DSCN1925

DSCN1901

Vše vypadalo ze začátku skvěle. Zatancovala si na jí neznámou skupinu, od které se pak přesunula k parketu, kde měl vystoupit XINDL. Vše začalo slibně, písničky znala, zpívala, tančila. Rázem se však kruh kolem ní uzavřel a musela se vypořádat s osobním prostorem o rozměrech 1x1m2. Připadala si jak boxovací panák, každou chvíli do ní někdo strčil a ona se jen houpala ze strany na stranu. Když si Sandra myslela, že už to horší nebude, soused od vedle si zapálil cigaretu.

V tu chvíli jí to bylo jasné – tady její účast skončila. Vážně nesnáší davy! Skočila si po cestě ještě na kukuřici, seřvala týpka, co si vedle ní zapálil, když jedla kukuřici, překročila pár divných věcí na zemi, zkusila luxusní Toitoiku a vydala se směr domov.

Po cestě v metru se sama sobě smála, že se takové akce zase zúčastnila. Příště už tu chybu neudělá. Minimálně už tam nepůjde střízlivá… A to ani na jednu akci….

DSCN1903camera: NIKON COOLPIX P600

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague