3,2,1 BĚH! Aneb našla jsem důvod, proč s ním začít

Sandra, 27 dubna, 2016
#

Mám vážně slabou vůli, hlavně co se cvičení týče. Už mám doma třetí multisport kartičku (každá na tři měsíce). Za tu dobu jsem byla ve fitku max 4x. Takže asi tak.. Stejně tak to mám s během. Jdu jednou, bolí to, ale jsem namotivovaná. Jdu po druhý, bolí to ještě víc a už to není taková zábava, jdu po třetí a už je mi jasný, že už nikdy nepůjdu. Ale pozor, teď je to jinak.

Našla jsem důvod, proč běhat. Ten důvod je blížící se závod – WINGS FOR LIFE WORLD RUN. Běží se v Bratislavě. A o čem je? Běžíte, dokud vás nezajede nedostihne auto. Zní to děsivě? No, já se děsím spíš toho, že budu jako první na řadě. 😀 A právě proto jsem začala s tvrdým tréninkem. Můj cíl je alespoň 10km (původně jsem měla 6, začínám si fandit). Poběžíme s kamarádkou. Můžeme trénovat a povzbuzovat se navzájem. Zatím se snažíme běhat 3x týdně. 12 dní a běhat jsem byla tak 5x, takže zatím paráda. Dokonce jsem se vykopala k běhu i po pouhém čtyř hodinovém spánku. To je skoro na medaili.

Teď jsem ve fázi, kdy mě to vážně děsně baví a i když to pořád BOLÍ!, tak to dělám ráda. No uvidíme, jestli se mi tohle nadšení vyplatí na závodě. Tak mi 8. května držte palce. Určitě vám pak napíšu, jak jsem to dala / nedala.

A co vy? Nechcete s tím během taky začít?:) Najděte si taky nějaký závod, bude se vám trénovat líp. A nebo jen myslete na to, jak super postavu budete mít v létě v plavkách 😉

Let´s run!!

běh

 

 

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague