FOLLOW YOUR DREAMS

Sandra, 29 března, 2016

Vlastně  ani nevím, po kolikáté tenhle článek přepisuji. Tenhle motivační článek je pro  mě hrozně důležitý, protože je o mně a o velké změně. Tak jdeme na to. Klapka po stopadesáté.

Konec roku 2015 byl pro mě těžký. Každý den přemýšlím, co se životem. Konkrétně tedy s tím profesním. Denně projíždím nabídky práce. S tou svojí jsem totiž nebyla spokojená. A to jsem měla práci, kde byl víc než slušný plat, stálá pracovní doba, skvělý kolektiv a práce se stala tak stereotypní, že už vás nic nemohlo překvapit. Proč jsem si tedy stěžovala a nebyla spokojená? Chybělo mi to, že mě práce nenaplňovala. Nebylo to to, kde byste se mohli realizovat a tvořit. Domů jsem chodila v zásadě bez nálady, a to se vám podepíše i na osobním životě.

Zjišťuji, že nejsem jediná, kdo má tyhle problémy. Dnes a denně se potkávám se svými přáteli, kteří řeší to samé. Nejhorší na tom je, že se změn bojíme. A to i v našem věku, kdy nemáme skoro co ztratit a nemáme závazky (děti, hypotéky…). Člověk nerad riskuje a nerad mění to, co je již zaběhlé. A to teď nemusím mluvit jen o práci, ale i o vztazích, ve kterých často lidé zůstávají jen ze zvyku nebo ze strachu, že si už nikdy nikoho nenajdou (mimochodem šílená blbost!).

Zpátky ke mně –  je listopad a já narazím na nabídku práce, která mě víc než nadchne. Má všechno, co jsem chtěla. Posílám životopis a motivační video. Nervozitou mi buší srdce. Uteče pár měsíců, projdu si pár koly pohovorů (jako by toho nebylo málo v angličtině!) a najednou sedím na tom nejlepším místě se skvělými lidmi a dělám práci, která mě neskutečně baví. Do práce chodím dřív, než musím a domů chodím s úsměvem. Zrovna před pár dny jsem se vrátila z teambuildingu na horách.  MILUJU TU PRÁCI (doufám, že to budou číst moji šéfové a dostanu nějakou tu hvězdičku navíc:D).

Ale co tímhle článkem chci říct – jděte si za svým, dělejte, co vás baví. Zní to jako fráze? Ale není. Zvládla jsem to já, člověk, který nemá rád změny. Tak to musí zvládnuot každý. Šla jsem si za svým a musela jsem zariskovat. Zahodila jsem práci, která mi dávala jistotu za tu, která mě dělá šťastnou.

Na závěr mám pro vás motto, které jsem měla na ploše počítače od doby, co jsem poslala životopis po dobu, než jsem poprvé usedla do křesla v nové práci. Ale myslím na něj i teď. Je totiž víc než pravdivé.

THE ONLY PLACE WHEN YOUR DREAM BECOMES IMPOSSIBLE IS IN YOUR THINKING / JEDINÉ MÍSTO, KDE SE SNY STÁVAJÍ NEMOŽNÝMI, JE VAŠE MYSL.

Držím vám palce, ať si splníte své sny! Jde to!

Kiss,
S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague