VĚCI, KTERÉ JSTE O MNĚ NEVĚDĚLI – N.

Nikola Ježková, 24 března, 2016

  Mohli jste si přečíst „pikošky“ o Sanynce, tak teď i o mně. 🙂

MILUJU MAXIPSA FÍKA A KOCOURKA MODROOČKA

Ano i já. Zdědila jsem po ségře videokazetu a stejně jako ona, trávila každou volnou chvilku právě s Fíkem. Znám všechny díly nazpaměť a i dnes hltám každý z nich.

Myslím, že na Kocourka Modroočka ségra trošku zapomněla. Když už nás rodiče poslali spát a vypli telku, zapnuly jsme rádio a pustili kazetu Modroočka. Až dnes mi došlo, že v hlavní roli je vlastně Martin Dejdar a jednou z vedlejších je Lucka Bílá

BOJÍM SE SAMA DOMA

Ne toho seriálu… 😀 Zkrátka není dobrý pocit, když jsem sama doma a slyším nějaké zvuky, nebo je po ulehnutí do postele v celém bytě tma. Nemám to ráda a nikdy mít nebudu! Bůh ví, odkud na mě vybafne nějaký bubák!

NA 2 VYSOKÉ ŠKOLY JSEM ZAČALA CHODIT KVŮLI SÉGŘE

Kdyby bylo po mém, jdu na jednu, a to na tu nejlehčí. Jenže ségra mi „poručila“ 2, které dohromady nejsou žádná „dávačka“. Zkusila jsem to a zatím to jde. Ale já už teď sama vím, že když budu na obou úspěšná, mám nakročeno k dobré budoucnosti.

KVŮLI STUDIU NA 2 ŠKOLÁCH SI PŘIJDU DRSNÁ

Miluju ten výraz uznání a překvapení, když se mě lidé ptají, kde studuji a dozví se, že rovnou na 2 školách. To je pro mě jedna z motivací, proč je dostudovat.

MILUJU SVOJÍ RODINU

Moje rodina pro mě znamená opravdu mnoho. A kdyby některému členovi někdo ubližoval, tak se neznám! Podporuje mě, miluje mě, dává mi to, co potřebuji.

NEUMÍM VAŘIT

Když mi máma neuvaří, objednávám rozvoz, nebo spolu jdeme na jídlo do restaurace – a to je dost často. Uvařit umím jen brambory s masem, nebo rozmrazit ovocné knedlíky. Ale já se to naučím! Někdy…

MILUJU PIZZU, SMAŽÁK A SUSHI

A to si doma, tak dobře neuvaříte/neuděláte. Nebo aspoň já ne. Pizzu mám nejradši sýrovou, ale jen tu naší, kde už jsem stálým zákazníkem. Na sushi vyražte do obchoďáku Černý most, nebo do Černokostelecké ulice, nebo do Novodvorské plazy.

PRACUJI V RÁDIU KISS98

Kromě studia i pracuji. Bez práce totiž nejsou koláče. Jsem Kisspatrolka rádia Kiss98. Každé všední ráno nás můžete potkat někde v ulicích Prahy, kde rozdáváme ranní menu řidičům a řidičkám a zpříjemňujeme jim tak kolony. Tak si nalaďte Kiss98 a třeba mě někdy uslyšíte v éteru! 😀

CHCI MÍT ÚTULEK PRO ZVÍŘATA

Miluju zvířata a chci jim pomáhat. Nejraději bych potrestala každého, kdo trestá bezdůvodně je. Jednou z možností, jak se o ně postarat a udělat tak dobrý skutek, je otevřít si útulek. Pokud byste měli zájem o pozici dobrovolníka, ozvěte se! 😀

BYLA JSEM ZLOBIVÉ DÍTĚ

A hodně! Dělala jsem průšvihy snad každý týden. Byla drzá na rodiče a měla je v paži. Ponaučení pro vás – říct doma, že spíte u kámošky, která doma řekne to samé, není dobrý plán, jak vyrazit na diskotéku nebo pod stan.

NEMÁM RÁDA NEVYCHOVANÉ LIDI

Výchova je základ. Moje děti – těšte se! 😀

JSEM SHOESHOLIC

Divný výraz. Ale miluju boty a hlavně jejich nakupování. Doma mám milion párů a pořád to není dost. Znáte to některá, holky?

JSEM STYDLIVÁ

Jsem bloggerka, youtuberka (dalo by se říct), a přesto, mám-li se bavit s někým cizím, nebo předstoupit před větší skupinu lidí, roztřesou se mi kolena. Můj lék? Panák něčeho tvrdšího. 😀 Příští týden v 11:00 mám řeč v předmětu Rétorika, tak snad bude mít nějaká hospoda otevřeno už v 10:00.

SNADNO MĚ NĚKDO NEBO NĚCO ROZČÍLÍ

Když mi něco nejde, vztekám se. Když mě někdo naštve, rozčílím se. Jsem nervák, ale snažím se to držet na uzdě. Nervák se ve mně probouzí hlavně doma, i když třeba jenom něco nemůžu najít.

JSEM SILNĚJŠÍ NEŽ SÉGRA

A důkaz? Léta rvaček u nás doma. Šla po mně tyčí, ale já se nezalekla, tyč jí i přes mrskání vzala a ještě jí na oplátku stejným nástrojem zmydlila. Dokázala jsem jí povalit a přeprat tak, že se do rvaček se mnou po čase raději přestala pouštět. Ale teď se upřímně milujeme. :*

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins
This endpoint has been retired

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague