Do you believe?

Sandra, 24 března, 2016

Asi každý na něco věří. Někdo věří v Boha, někdo věří v sám sebe, někdo na duchy, někdo na osud, někdo prostě jen v sám sebe. Já taky věřím. A o to víc po tom, kdy se mi hrozně věcí vyplnilo tak, jak mělo. A v co tedy věřím? Věřím na osud. Věřím, že hrozně moc toho má člověk předurčeno. Akorát se občas dostane na rozcestí, kdy si může svojí další cestu zvolit. Někdo se mnou bude souhlasit, někdo si bude myslet, že jsem blázen. Ale tady je pár věcí, které o tom přesvědčily mě..

Musím říct, že od malička věřím na nějaké nadpřirozeno. Když jsem byla malá, umírala jsem v posteli strachy, když jsem slyšela, jak někdo běhá v kuchyni a pak jde ke mně do pokoje. Z toho jsem svým způsobem vyrostla, i když přiznávám, že doteď mě občas napadne, že někde něco přeci musí být, že život nekončí jen tak.

To, že život je jistým způsobem předurčený, jsem ala začala přemýšlet potom, co jsem si prošla prvním velkým rozchodem. No jo, první velká láska a člověk má pak pocit, že už bude navždy sám. No dobře, teď se sama sobě směju, jak jsem byla hloupá. Kor když si uvědomím, jak úžasný vztah teď mám. No ale v té době mamku nenapadlo nic jiného, než že mě pošle ke kartářce, která mě snad trochu uklidní a dodá mi pocit, že můj život fakt ještě neskončil. To byla moje první a poslední návštěva kartářky. Důvod, proč už se k žádné nevydám je ten, že teď je vše tak, jak má být a pokud  se má něco změnit, nechci o tom raději vědět. Takže ano, nepůjdu k ní hlavně ze strachu.

Každopádně co mi tahle kartářka řekla. Ve stručnosti – dokonale popsala mého nového přítele, s kterým jsem už 6 let a dokonce i řekla, že budu studovat zahraničí. Jasně, může to být náhoda, třeba to jen zkusila, ale nějaký zvláštní pocit to ve vás zanechá.

Občas mě napadá, že kartářky možná fungují na tom principu, že vám něco řeknou a vy k tomu pak i nevědomky směřujete. A to je i ta věc, která mě motivuje k tomu, mít sny. Když budete mít jasnou představu toho, co chcete, jednou se vám to psotě povést musí.

Poslední dobou ale věřím na čísla. Naše povaha, osud, činy jsou ovlivněny čísly. Čísly, ve kterých jsme narozeny, čísly, které jsou zrovna spjata s aktuálním rokem. Zní vám to možná zvláštně, ale už se to vyplnilo častěji a tolika lidem, že na tom něco musí být. Můj momentální rok je například v roce změň. Projevilo se to už na počátku února, kdy jsme změnila práci a jsem teď nejšťastnější.

Pokud by zajímalo, co čeká vás, v příštím článku vám napíšu, jak si své číslo roku spočítat a jak zjistit, co vás podle něj čeká J

 

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague