KIDS SHOES

Nikola Ježková, 18 března, 2016
#

Svetr – ZARA, kalhoty – BERSHKA, boty – Nike


Už je to týden, co jsem se společně se ségrou a mamkou vydala do hlavního města Slovenska – Bratislavy. Byla by škoda těch pár krásných míst, které jsme stihly za víkend navštívit, nevyužít a nenafotit pro Vás další #outfit.
Už jsem Vám myslím psala, že dnes jsou „in“ dlouhé hadry. A já to miluju! Šedivý svršek jsem doladila černými kalhoty a POZOR výraznými, barevnými botkami. Pár lidí je sice už kritizovalo (Sany?!), ale za 800,- no neber to! Minule Vám tajemství toho, jak ušetřit, řekla Sany, ale jaké  je moje tajemství téhle nízké ceny? Stačí si vybrat v dětské kategorii. 😀 A to ne jen boty. Zkuste třeba dětskou ZARU. Fakt se to vyplatí.

Výsledek mi pomohla doladit Sany kadeřnice. Vytvořila mi na hlavě 2 copánky, které se dnes taky děsně nosí. A mít na hlavě copánky má hned několik výhod. Máte na celý den vystaráno s úpravou (nejste-li jako já celý den na větru na vyhlídkách) a druhý den máte háro jako prase. A mít kudrnaté vlasy bez práce a ničení je prostě paráda.

Pokud plánujete výlet k našim sousedům a do BA, doporučuji navštívit restauraci Kamzík, UFO a hrad. To jsou alespoň pro mě nejkrásnější místa. A abych nezapomněla, obchoďáky jsou tam taky fajn! 😀

Mějte se kráááásně a nezapomeňte – nakupujte v dětském!

Vaše N.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague