KIDS SHOES

Nikola Ježková, 18 března, 2016
#

Svetr – ZARA, kalhoty – BERSHKA, boty – Nike


Už je to týden, co jsem se společně se ségrou a mamkou vydala do hlavního města Slovenska – Bratislavy. Byla by škoda těch pár krásných míst, které jsme stihly za víkend navštívit, nevyužít a nenafotit pro Vás další #outfit.
Už jsem Vám myslím psala, že dnes jsou „in“ dlouhé hadry. A já to miluju! Šedivý svršek jsem doladila černými kalhoty a POZOR výraznými, barevnými botkami. Pár lidí je sice už kritizovalo (Sany?!), ale za 800,- no neber to! Minule Vám tajemství toho, jak ušetřit, řekla Sany, ale jaké  je moje tajemství téhle nízké ceny? Stačí si vybrat v dětské kategorii. 😀 A to ne jen boty. Zkuste třeba dětskou ZARU. Fakt se to vyplatí.

Výsledek mi pomohla doladit Sany kadeřnice. Vytvořila mi na hlavě 2 copánky, které se dnes taky děsně nosí. A mít na hlavě copánky má hned několik výhod. Máte na celý den vystaráno s úpravou (nejste-li jako já celý den na větru na vyhlídkách) a druhý den máte háro jako prase. A mít kudrnaté vlasy bez práce a ničení je prostě paráda.

Pokud plánujete výlet k našim sousedům a do BA, doporučuji navštívit restauraci Kamzík, UFO a hrad. To jsou alespoň pro mě nejkrásnější místa. A abych nezapomněla, obchoďáky jsou tam taky fajn! 😀

Mějte se kráááásně a nezapomeňte – nakupujte v dětském!

Vaše N.

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague