AROUND BRATISLAVA

Sandra, 12 března, 2016
Ano, já jsem přesně ten typ, na koho jsou cílené všechny ty reklamy, slevy, rudé nápisy SALES a stojany s cedulkou poslední kusy. Pravdou je, že poslední dobou už nad tím víc přemýšlím. Už si nekupuji vše, co bylo zlevněno byť jen o 30Kč. Mám totiž novou taktiku.

Když jdu do obchodu předem si řeknu, pro co si chci koupit. Co potřebujuju. Například, kabát, boty. A pak už v obchodech koukám opravdu jen po tomhle. A jaká je to pak radost, když to seženete a neutrácí za nesmysly.  Stejně to bylo i s tímhle kabátkem. Koupila jsem ho v FaF za necelé 400 stovky. A je úplně jedno, že to je velikost L. Haha.
Jinak tenhle outfit je focený v Bratislavě, kam jsem jela s Niky a mamkou na víkend. Dobrodrůžo začalo už ve vlaku, ale o tom až příště. Důležité je, že outift jsem volila jako vždy pohodlný, ale zároveň jsem nechtěla jít v teplákách. Takže asi tak.
Každopádně tyhle tenisky jsou moje naprosto nejoblíbenější boty. Kdybych mohla, tak je už nikdy nesundám. Jsou super na dobíhání tramvaje, celodenní nákupy, ale i jen tak do kanclu. A super je, že jsem koupila v Adidas NEO za necelých 1400Kč. Což mi s ohledem na to, za kolik vidím v obchodu tenisky teď, přijde celkem fajn.
Jo a ještě to kafe v ruce. Vím, že teď sice děsně frčí Starbucks a Costa, ale nemůžu si pomoct. Miluju kafe z Mekáče. Teda lépe řečeno z McCafe. Fakt ho tam prostě mají dobrý. Co myslíte?
Kiss, S.

 Kabátek: FaF, rolák – HaM, kalhoty – Mango, boty – Adidas, kabelka – MIchael Kors, přívěsek – dárek od kamarádky, naušnice – Klenoty Aurum

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague