POLE DANCE

Nikola Ježková, 4 března, 2016

Nejprve bych ráda ujasnila, že Pole dance neznamená striptýz! Tak a můžeme dál…

Na Pole dance jsem začala chodit teprve nedávno. A když říkám nedávno, přesněji mám na mysli to, že mám za sebou pouze dvě lekce. Ani to mě ale neodradí od chlubení. Na otázku: ,,Co je u tebe nového?“ již běžně odpovídám, že chodím na Pole dance a neznalcům zkušeně překládám, že jde o tanec u tyče.
Raději ještě jednou… Ne! Nehodlám se po vystudování dvou vysokých škol, vydat na dráhu striptérky a získat práci v nočním klubu, kde vám nejenom muži strkají bankovky za podprdu (když tedy zrovna nějakou máte). Důležité je uvědomit si, že jde o TANEC! Pokud nejste v kurzu s názvem BEGGINERS 1 (jako já), jde o tanec velmi krásný, ladný, svůdný a ženský. I když nedávno jsem viděla video, na kterém silnější muž do doby vyvrácení tyče ze stropu, také celkem ladně tančil. Takže muži, hurá do toho! 😀

Na kurz jsem se přihlásila do  Pole dance studio Destiny, které má po Praze celkem čtyři pobočky. Já chodím na Anděl, který je pro mě skvěle dostupný. Za 12 lekcí zaplatíte 2 000 Kč. Jestli to opravdu stálo za to vám prozradím po poslední lekci, ale zatím jsem tak nadšená, že špatný konec ani nepřipadá v úvahu! Při první návštěvě jsem se zprvu malinko zhrozila. Než se dostanete do krásného studia, které voní čistotou a kromě koupelny zde najdete i místnost s jednou tyčí pro ty nejlepší, musíte projít pavlačí a vlastně celým domem. Na cestě vám cestu překříží dvoje dveře na kód, který vám ale studio samozřejmě prozradí. Velmi mě potěšila také ochota a přístup lidí z Destiny.

Kromě nadšeného přítele, který asi věří, že si jednou tyč pořídím domů, mě mnoho lidí před tancem varovalo – ,,Budeš mít všude modřiny!“ ,,Budeš vypadat, jak když tě doma bijeme!“ ,,Tanec u tyče?!“. Důležité je se nevzdávat a ačkoli už mám modřinu přes celé lýtko, nemůžu se dočkat na další hodinu. Modřiny ale máte hlavně na začátku, pak se nekontrolovatelně mění ve svaly. Tímto sportem trénujete hlavně ruce. Což mi připomíná, že jsem si dnes ještě neudělala 20 kliků na doporučení cvičitelky, aby pro nás lekce nebyly tak náročné.
Zkrátka když musíš, tak musíš.

Striptérkám zdar!

Vaše N.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague