ACER Aspire V 13

Sandra, 23 února, 2016
#

Když jsem v prosinci dostala na testování nový notebook Acer Aspire, byla jsem nadšená. No nebudu vám lhát, byla bych v tu chvíli nadšená z jakéhokoliv notebook, jelikož ten můj už začal dosluhovat. Stříhání videa mi zabrala místo 2 hodin hodin 5. Takže jsem se každý večer vztekala, nadávala, občas do notebooku „omylem“ třískla. Takže si asi umíte představit, že nový notebook pro mě bylo doslova vysvobození.

To jak notebook vypadá, jsem věděla. Viděla jsem ho totiž na akci Aceru, kde byl také představen nový typ Predator. Vybrala jsem si velikost 13´, jelikož to je podle mě ideální rozměr na to, aby se Vám na něm dobře pracovalo, ale zároveň jste ho mohli převážet kdekoliv s sebou. Což je pro mě, jako pro blogerku, asi nejdůležitější.
I když jsem věděla, jak notebook vypadá, stejně jsem byla mile překvapená, když jsem ho doma rozbalila (video z unboxingu najdete na našem youtube). Notebook je lehoučký, má krásný design a technické parametry jsou prý taky bomba. Proč říkám prý – ihned po otevření mi notebook zabavil přítel, který byl z parametrů totálně unešený, repráčky zkoušel asi hodinu a pořád klikal sem a tam. Z toho jsme usoudila, že mám doma asi dobré, jak on říká, dělo. Každopádně popis technických parametrů ode mě nečekejte. Nicméně můžu se s vámi podělit alespoň o to, jak mi notebook za ty dva měsíce, co ho používám, vyhovuje.
Notebook má jednoduché, intuitivní ovládání. Do návodů se totiž zásadně nekoukám a stejně funguje. Překvapilo mě, jak rychle se notebook zapne. Zapnutí trvá vážně asi 2 sekundy, a to
nepřeháním. Co se týče obrazu, ten je krásně čistý a sledování videí na youtube je prostě a jednoduše radost. Už jsme pochopila, proč byl přítel tak nadšený z repráčků.  No a stříhání videí už zase zabere maximálně dvě hodiny, což je úplná nádhera. Jediné, co mě trochu vykolejilo, byly Windows 8, s kterými jsem se setkala poprvé. Ale už jsme se seznámili a jsme docela kamarádi. Další věc je dotykový touchpad, který je až moc citlivý, takže kdykoliv na něj omylem ťuknu, jsem rázem úplně jinde než jsem chtěla. Ale prý by to měla být záležitost nastavení. Ale znáte mě – já a nastavení, to nejde dohromady.
Co víc k tomu říct – notebook bych mohla s klidným svědomím doporučit. Dost jsem zvažovala koupi MACu, ale musím přiznat, že v tuhle chvíli jsem dost na vážkách. Tak uvidíme, pro jaký se nakonec rozhodnu.
S.Btw Niky zkoušela notebook ACER Aspire R 14 v černé barvě, který je skoro stejný jako výše zmíněný, ale navíc má ještě dotykovou obrazovku.

 

 

 

#sponcored

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague