WINTER COSMETIC TIPS

Sandra, 19 února, 2016
# BEAUTY
zdroj PINTEREST

Čím víc se mění počasí z tepla na zimu a zase zpátky ze zimy na teplo, tím víc se mění i moje kosmetické výrobky. Je to logické, pleť najednou potřebuje úplně něco jiného. Proto jsem si pro vás dnes připravila tipy na ty nejlepší kosmetické pomocníky, kteří mě v zimě nikdy nenechají ve štychu. A vzhledem k tomu, že pro mě pravá zima začíná až teď (zimní sezóna na horách je v zahraničí až cca od půlky února), představím vám svoje miláčky právě dnes 🙂

NIVEA LIP BUTTER

Tohle je naprostá bomba. „Máslo“ na rty v 6 různých provedeních. Jsme milovník kokosu, takže pro mě byla volba jasná. Niky si ale pořídila raspberry a ta voněla taky naprosto úchvatně. Krom vůně ale hlavně dokonale hydratují. Což hlavně já v zimě ocením. Strašně trpím na sušší rty. A jiné balzámky mi po nějaké době spíše vysušovali (například Labelo, to mi nevyhovuje vůbec). Jediná nevýhoda je ta, že tyhle balzámy v ČR neseženete (pokud jsem se tedy dobře koukala v drogeriích). Koupit je ale můžete všude možně v zahraničí. Já tyhle koupila například v duty free na hranicích. Naštěstí můžete zkusit i nějaký e-shop. Já našla například zde : http://www.namalujse.cz/namalujse/eshop/3-1-Rty/13-2-Balzamy-na-rty/5/291-Nivea-Maslo-na-rty-Malina.

THE BODY SHOP HAND CREAM

Ruce – ty v zimě trpí snad nejvíc. Od ranního škrábání auto až po koulovačku. Naštěstí jsem objevila tyhle skvělé krémy od The body shop. A kdo uhodne, jakou vůni jsem si vybrala, má u mě zlatého bludišťáka. Ano, je to kokos. Haha. perfektní je, že stačí jen malá kapička, která ale úplně stačí na hydrataci celých rukou (teda pokud se nemažete až po ramena).

HELLO HAIR MASK

Že péči potřebují i vlasy je bez debat. Je nedávno objevila tuhle super masku na vlasy. Která je složena ze 100% z přírodních ingrediencí. Já koupila zde: http://ladyworld.sk/

Detox Skinny Herbs Morning&Bedtime – 14 dní

Unikátní kombinace dvou typů čajů na pročištění organismu a nastartování metabolismu. Výsedkom je zdravější tělo a ztráta nadbytečných kil. Mně na něm hlavně vyhovuje to, že vám po něm „splaskne“ bříško 🙂

GIORGIO ARMANI – SI

Se zimou u mě přichází i změna parfému. Mám speciální sladké parfémy, které používám v létě, ale zima si žádá něco jiného. Tuhle zimu je pro TOP parfém od Giorgio Armani – SI. Srdce parfému tvoří frézie a růže, základ dřevěné tóny, ambroxan, pačuli a vanilka a hlavu parfému tvoří černý rybíz.  MILUJU!!

SEPHORA MASKY

Kdo sleduje nás instagram tak si asi všiml, že jsem si zamilovala masky od SEPHORY. 
Koupila jsem si jak noční (zelená), tak různé denní (červená a žlutá) a dokonce i masku na rty, jelikož ty mám v zimě hrozně suché.

A co vy? Znáte nějaké z výše zmíněných výrobků?

Kiss, S.

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague