PRAGUE I LOVE YOU – round 1

Sandra, 12 února, 2016
#
Upřímně jsem nějakou dobu přemýšlela, do jaké kategorie  tenhle článek zařadit. Rozhodla jsem se pro kategorii TRAVEL, a to i když se jedná o článek z Prahy. 🙂  A to právě z toho důvodu, že občas pro mě Praha jako takové cestování a objevování je, protože mě nikdy nepřestane překvapovat.

V Praze jsme se narodila, ale ani po těch 25 letech ji pořád dokonale neznám. Vždycky mě překvapí nějakým úžasným zákoutím, které mi jednoduše vyrazí dech. A jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Když jsem dostala na zapůjčení foťák Nikon P600, hned jsme věděla, co budu o víkendu dělat – FOTIT. Skvěle mi k tomu nahrálo i úžasné počasí, takže výlet po Praze byl jasný. Mám to štěstí, že můj přítel zná v Praze úžasná místa, takže jsem lokalitu ani moc dlouho hledat nemusela.
Vydali jsme se od Strahova přes koleje až k Petřínské rozhledně, kde jsme obklikou sešli až na Újezd. A řeknu vám, ty výhledy, to je prostě nádhera. To se fotilo samo. Na pár mých „foto úlovků“ se můžete podívat právě teď. 🙂
 
#fotimnikonem #jsemnikon

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague