Adidas Originals: inspirováno Berlínem

Sandra, 17 listopadu, 2015

Minulý týden jsme byly s Niky na představení nové kolekce Adidas v prodejně ZOOT na Andělu. Legenda se třemi pruhy se tentokrát nechala inspirovat jedinečnou atmosférou Berlína a vznikla z toho dokonale stylová kolekce postavená na kontrastu černé a bílé.

Berlín a rok 1972, kdy se konaly Letní olympijské hry, hrají v historii značky významnou roli – právě tehdy totiž vzniklo slavné Trefoil logo („trojlístek“). Berlínská řada vzdává těmto událostem hold výraznými grafikami s logem a číslicemi 1972 a LXXII.

Černobílou dámskou kolekci doplňují ikonické tenisky Superstar
dostupné s klínovým podpatkem, na platformě nebo s kovovou špičkou. Novinkou v
nabídce obuvi je kombinace suchého zipu přes tradiční šněrování na kotníčkových
modelech. 

Do černobílé barvy byla sladěná nejen kolekce, ale i prodejna ZOOT. Abychom se cítili trochu jako v Berlíně, naservíroval nám asijská catering Kamura výborné pochoutky inspirované Berlínem. V Berlíně totiž teď děsně frčí asijská jídla.  Celý večer nám také zpříjemnila Tereza Černochová. A musím říct, že mě dost nadchnul styl její hudby. Určitě budu uvažovat i o návštěvě koncertu.
Podívejte se na inspiraci. Vše k zakoupení na zoot.cz
S.

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague