Focení podzimní kolekce TAMARIS

Nikola Ježková, 10 září, 2015
Když jsem dostala možnost fotit podzimní kolekci Tamaris, byla jsem nadšená. A to nejen kvůli tomu, že boty Tamaris zbožňuju. Já i ségra vlastníme několik párů jejich botiček a nemůžeme si je vynachválit. Jsou stylové, ale přitom pohodlné, což je pro mě u bot nejdůležitější. Byla jsem nadšená i z toho důvodu, že se mělo jednat o profi focení s vlasovým i módním stylistou a vizážistkou. 
Na profesionálním focení jsem už párkrát byla, ale vlastně se nikdy nejednalo o focení módy. Proto jsem byla děsně zvědavá, jak to bude probíhat.  Sraz jsme měli kolem 12 hodiny, kdy bylo jako první na programu líčení a potom úprava vlasů. Styl líčení byl zvolen jako nude, tedy přirozené. To mě trochu mrzelo, protože jsem se těšila, jak budu pořádně zmalovaná. 😀 Samotné focení potom probíhalo na Strahově. Spolu se mnou se ho ještě účastnily blogerky z FRANCHEMEETSFASHION a SHOESMANIAC. Holky byly děsně milé a já byla ráda, že jsem zase měla možnost poznat někoho z „branže“.
Při takových typech focení mám vždycky největší strach z toho, že nezvládnu pózovat tak, jak se očekává. A budu mít třeba špatný výraz v obličeji. Naštěstí pan fotograf byl úplně úžasný a vždy nám řekl, jak si máme stoupnout, co s rukama, co s nohama. A výraz v obličeji byl definován jako „raněná laň“. Přijde vám to jako těžké zadání? Tak si vzpomeňte na to, jak jste se tvářili, když jste byly malé a něco jste od rodičů chtěli. Ano ano, to je ten výraz. 😀 
Teď k samotné kolekci bot. Fotila jsem celkem troje boty a úžasné na tom je, že každé byly jiný styl. Dvoje vybíral stylista a jedny já. A upřímně vám můžu říct, že vybrat jedny boty na focení byl hodně těžký oříšek. Projížděla jsem stránky Tamaris se ségrou asi 2 hodiny. Líbily se nám všechny a nevěděly jsme, které zvolit. Nakonec jsem vybrala ty, které jsou na fotce hned pod článkem. Přišly mi k podzimu skvělé a hlavně asi nejvíc vystihují můj styl. 
Co se týče oblečení, to bylo z RESERVED. A vlastně jsem byla překvapená, kolik pěkných kousků ve své kolekci mají. Cítila jsem se skvěle ve všem, ale kdybych musela vybrat jeden outfit, který mi seděl úplně nejvíc, byl by to ten z úvodní fotky. Street fashion naprosto miluju a v kombinaci s těmi botkami je opravdu TOP!
Na závěr děkuju celému týmu za skvělé focení a bezvadnou atmosféru. Moc jsem si to užila. 
Pokud by vás zajímalo, jak focení probíhalo, můžete se podívat na video: ZDE
Samotný článek o kolekci potom najdete zde: ZDE
A jaký outfit se nejvíc líbí vám?
Vaše N.
http://www.tamaris.eu/

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague