Report z koncertu Kylie Minogue – Kiss me once!

Sandra, 25 října, 2014
# EVENT
21.10. se v O2 aréně konal koncert Kylie Minogue. Jaké to překvapení, když jsem zjistila, že je aréna poloprázdná. Napadaly mě otázky typu: „to už nikoho nezajímá?“, „třeba to nebude dobrá show“ nebo „asi její nové album stojí za ****“.

Trvalo 10 minut než jsem byla ohromená ze světelné show, půl hodiny než jsem začala tancovat na sedadle a 2 hodiny koncertu, než jsem se do Kylie totálně zamilovala. Všechno bylo perfektní. Písničky nové, ale i ty staré, které znáte, protože jste je slyšeli 1000x v rádiu. Písničky byly navíc doplněné o světelnou show, choregrafii a další kulisy (díky Kylie za ty namakané, skoro nahé chlapy na podiu).
No dobře, jsme blog také o módě, takže se podívejme na modely. Kylie ji za celý večer vyměnila asi tak 5. A nejvíc na tom nechápu fakt, že i v šatech ala bonbonek vypadala famózně. Většina jejích modelů byly „bodyčka“ a věřte, ona si je mohla dovolit. Má úžasnou postavu. A já se opět stydím a jdu si dát sedy, lehy.
Verdikt? Kdo na koncert nešel, o dost přišel. Tančila celá aréna, lidé šíleli. Každopádně máte štěstí, slíbila, že zase přijede.
 S.

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague