Report z koncertu Kylie Minogue – Kiss me once!

Sandra, 25 října, 2014
# EVENT
21.10. se v O2 aréně konal koncert Kylie Minogue. Jaké to překvapení, když jsem zjistila, že je aréna poloprázdná. Napadaly mě otázky typu: „to už nikoho nezajímá?“, „třeba to nebude dobrá show“ nebo „asi její nové album stojí za ****“.

Trvalo 10 minut než jsem byla ohromená ze světelné show, půl hodiny než jsem začala tancovat na sedadle a 2 hodiny koncertu, než jsem se do Kylie totálně zamilovala. Všechno bylo perfektní. Písničky nové, ale i ty staré, které znáte, protože jste je slyšeli 1000x v rádiu. Písničky byly navíc doplněné o světelnou show, choregrafii a další kulisy (díky Kylie za ty namakané, skoro nahé chlapy na podiu).
No dobře, jsme blog také o módě, takže se podívejme na modely. Kylie ji za celý večer vyměnila asi tak 5. A nejvíc na tom nechápu fakt, že i v šatech ala bonbonek vypadala famózně. Většina jejích modelů byly „bodyčka“ a věřte, ona si je mohla dovolit. Má úžasnou postavu. A já se opět stydím a jdu si dát sedy, lehy.
Verdikt? Kdo na koncert nešel, o dost přišel. Tančila celá aréna, lidé šíleli. Každopádně máte štěstí, slíbila, že zase přijede.
 S.

 

Recommended articles

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

#Instagram
#madeinprague