Kam o víkendu / 13.-15.10

PÁTEK

SIGNAL festival 2017

Po roce se zase do Prahy vrací oblíbený Sígnal festival. Odstartoval sice už včera, ale nebojte, trvá až do neděle. Program na vás čeká buď v centru, nebo ve Vinohradech. Cena vstupenek se liší. Pro bližší informace doporučuji navštívit web.

Island: Lowcost cestování na kouzelný ostrov severu

V pátek 13. se taky můžete dozvědět něco o krásném Islandu. „Na této přednášce se dozvíte, jak nejlépe za malé náklady tuto krásnou zemi procestovat. Také se zde budou promítat dva zbrusu nové krátké filmy o Islandu, natočené dronem, a vy si tak budete moci vychutnat unikátní záběry islandské přírody z ptačí perspektivy.“ Vstupenku si koupíte za lidových 100 Kč. Začátek je v 19:00 v Městské knihovně v Praze.

GRAVITY FESTIVAL 2017

Jestli si chcete raději v pátek večer zatancovat, doporučuji párty v obchoďáku. Od 22:00 budou Arkády Pankrác jeden velký taneční parket. Na výběr máte z několika stage a vstupenka vás na místě přijde na 799 Kč.

Sobota

Pravý bleší trh v Továrně

Na adrese Dělnická 63 si budete moci v sobotu vychutnat pravý bleší trh. Začátek je stanoven na 10:00 a konec na 17:00.

Husobraní a Cider Festival

Máme před sebou zřejmě poslední teplý, slunečný víkend, a tak nebude od věci navštívit v čase od 10:00 – 19:00 Smíchovskou náplavku. V hlavní roli tu budou husy a cider. Vstup samozřejmě zdarma!

Podzimní Bazar Bar 2017

V Impact hubu na Praze 5 si můžete od 1 hodiny odpoledne nakoupit nové věci, nebo třeba vyřešit dárky k Vánocům. Přiznejme si, jsou už zase za rohem! Vstupné je pro návštěvníky zdarma a kromě nákupů na vás čeká i bohatý doprovodný program.

Podzimní festival vín

Víno, víno a zase víno. Kdo ho má rád, určitě ho potěší degustace přes 40 vzorků vín. A ty, které vám zachutnají nejvíc si můžete odnést za zvýhodněné ceny. Akce se koná od 15:00 na adrese Újezd 19, Praha.

Neděle

Prodejní bazárek NF PES V NOUZI pro pejsky v nouzi

O víkendu nás čeká ještě jeden bazar, tentokrát ale bude výtěžek z akce použit pro pejsky v nouzi. K prodeji zde bude oblečení, boty, kabelky, šperky. No prostě všechno, co si jen pod slovem bazar můžete představit. Místo konání je ve Veletržní 197/15, Praha 7 – Holešovice. Začíná se od 9:00.

  • Miška bloguje

    Přidávám tip na další bazar – Dobročinný bazar v Thomayerově nemocnici. V neděli od 9:00 a pak ještě v pondělí a úterý 🙂

    Miška