Jak na jemné líčení

Moje malá sestřička byla odmalinka taková moje živá panenka. Pořád jsem ji česala, malovala a chtěla se o ni starat. A to všechny mi vlastně zůstalo do teď, i když už mě přerůstá. Jinak tomu nebylo ani tentokrát, kdy jsem se dostala k produktům Yves Rocher. Upřímně jsem s touhle značkou přicházelo do styku spíše v rámci tělových krémů a mýdel, proto jsem byla děsně natěšená na to, až zkusím líčidla. A na kom jiném to otestovat než na ségře, která zrovna byla po ruce.

Použité produkty

Podle mě je krásná i bez make-upu, ale jdeme na to 🙂

Měla jsem k dispozici více odstínů make-upu, a tak jsem si řekla, proč to trošku nevystínovat. Světlejší make-up naneste na části, které chcete vyzdvihnout a tmavé na ty, které chcete potlačit.

Byla jsem překvapená, jak lehoučký make-up je. Perfektní na Nikušky pihatý obličej, ale přitom krásně sjednotí. A ke všemu nádherně voní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potom jsem korektorem v tyčince zamaskovala kruhy pod očima a ještě trochu zesvětlila některá místa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pak už jen zapudrovat. Pudr je opět jen transparentní a je moc příjemný na nanášení. Nedělal takovou tu klasickou masku a pleť si zachovala zdravý vzhled.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pak už jen přidat trocha tvářenky na lícní kosti pro zdravý vzhled. Ta mi přišla, že trošku hůře barví. Ale pro lehký efekt stačí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nezapomínejte na obočí! Orámuje vám krásně obličej. Pravá strana už je namalovaná. Schválně, zakryjte si jednu půlku obličeje a pak druhou. Nevypadá to hned lépe?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A pak už jsem použila jen paletku stínů, která je skvělá jak pro blondýny, tak brunety. Odstíny růžové a fialové. Ideální pro lehký make-up. Do vnitřního koutku oka dávám vždy světlý stín a vnější koutek oka stínuji tmavším. A víte co? Prst úplně postačí. Kolikrát štětce ani nepoužívám. Pak už jen tužkou udělám lehkou linku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stíny dám ještě pod oko, aby se oko opticky zvětšilo. Trocha řasenky a oči jsou hotové.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na rty dáme jen balzám s lehkým zabarvením.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A JE HOTOVO! Jemné líčení je na světě. Musím říct, že s kosmetikou YR se mi pracovala moc hezky. A o to víc mě překvapila cena, která je např. za make-up jen 270 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • Jitka “Vituš” Šrůtková

    Make-up od Yves mám taky a je božský. Bohužel mi přijde, že s přicházejícím sluníčkem na mě začíná být už hodně světlý (jsem totiž strašná běloba i když se opálím :D). Ségře to sluší. Hlavně jí teda závidím to nádherně, pro mě, tmavé obočí když je blondýnka. Já jsem blondýna a pokud si nedomaluju obočí nemám tam skoro nic 🙂

    • Oni mají hrozně odstínů toho make-upu. 🙂 I když v létě je bez tak nejlepší nechat pleť dýchat. Kdo by se chtěl u vody válet s make-up, viď 😀

      Ségra je normálně bruneta, ale chtěla zkusit, jak by vypadala blond. Asi chce být jako já 😀 Proto má obočí normálně tmavší.