BAD SHOESKabát – Mango (1 500 Kč), boty – Bershka (10 Eur), kalhoty – Mango (350 Kč), svetr – Zara (800 Kč), tílko – Lindex (150 Kč), rtěnka – PinkPanda (49 Kč), hodinky + náušnice – Tommy Hilfiger

Pokud sledujete naší facebookovou stránku, všimli jste si nedávno „postnuté“ fotky, na které vesele pózuju ve sněhu v TENISKÁCH. Napadlo mě využít tohoto omylu, nafotit outfit a zajistit tak, že se bude moci zasmát víc fanoušků.


Ne, že bych doma neměla nějaké pahorky, ale s vědomím, že jedu pouze nakupovat jsem nad obuví příliš nepřemýšlela, a hlavně, kdo mohl čekat, že přes noc zase napadne milion sněhu?! Každopádně tyhle kožené tenisky jsem pořídila při návštěvě povánočních slev v Německu. No řekněte mi, kdo z vás vydrží mít nové boty půl roku pohozené ve skříni? 😀

Zbytek outfitu je také výsledkem slevového šílenství (kromě ponožek). Kabátek jsem si koupila přes online shop Mango a byla jsem unešená způsobem balení. Obchod má krabice označené svým názvem a kabát byl zabalený jako  by byl právě vyzvednutý z čistírny. Obal, ramínko, čistota (nebo spíš novota)… No měla jsem co dělat abych si okamžitě neobjednala další!
Rada pro vás – když jsou slevy, zkuste ZARU! V době výprodejů tam najdete opravdu skvělé kousky za přijatelné ceny, které jsou jinak opravdu přemrštěné. A pro chudého studenta, nepřijatelné! Kromě dlouhého svetru, který patřil k dražším kouskům, jsem si pořídila i obyčejná trička do 200 Kč, nebo třeba kalhoty za 500 Kč.
Tak využijte poslední dny slev a hlavně, než vyjdete ven z domova, nezapomeňte se podívat z okna a zkontrolovat tak počasí!
Mějte se famfááárově!
N. 🙂

Motto pro dnešní den: ,,Ať je léto, nebo zima v teniskách je vždycky prima!“