Crêperie | Café GIRAFE

Přišel čas, kdy začínám litovat toho, že jsem místo VŠE nešla na ČZU. A důvod? No přece jídlo! Na doporučení jsme navštívili Crêperii alias Café GIRAFE, která se nachází na Suchdole a to jen pár kroků od zemědělky.

Začnu tím méně i když pro někoho velmi důležitým – vzhledem. Exteriér a stejně tak i interiér alespoň na mě působí skvěle. Cítila jsem se velmi pohodlně, klidně a moc ráda jsem v restauraci trávila čas.

Teď se dostáváme k tomu nejhlavnějšímu – jídlu! Nemyslete si, že si tady můžete dát jen palačinky a kafíčko. Výběr je mnohem větší! Na výběr máte od polévek, přes předkrmy, hlavní jídla typu gril, středozemní speciality až po  slané palačinky. My si daly kachní rillettes & bílé víno, špagety bolognese, křupavé kuřecí prsíčko & FETA & sušená rajčata, krůtí prso & čertsvé bylinky. No bylo to naprosto výborné. Za mě určitě nejvíc doporučuju to kuřecí prsíčko s FETA.

Pokud ani po téhle „náloži“ nebudete mít dost, jste na správném místě. Creperie je totiž vyhlášená i svými dorty, které jsou OBROVSKÉ a VÝBORNÉ!

http://www.cafegirafe.cz/