PRESENTS FOR HIM

Taky vám přijde, že nákupy pro chlapy jsou peklo? Já se tentokrát přemohla a popřemýšlela jsem o všem možném i nemožném, co by se mohlo těm naším drahým polovičkám, tátům, bráchům, strejdům, kamarádům líbit.


 1. poker– začínám zhurta, ale v dnešní době pánských „poker sedánků“ by byla docela frajeřina, kdyby přišel se svým vlastním kufříkem, ne? Přibalte mu k tomu ještě doutník a bude za Boha..
 2. sada na holení – projížděla jsem internet a musím říct, že dělají úžasné sady. Krom toho je balení většinou nádherně zabalené.
 3. kožená peněženka – ručně zpracovaná kožená peněženka je skvělý a dokonce praktický dárek. I když je mi jasný, že na praktičnost se o Vánocích moc nehledí.
 4. kosmetika – ano, v dnešní době o sebe (doufám) pečují i muži. A dobrá pánská kosmetika je win win. On bude mít super pleť a vy budete mít krásný doprovod.
 5. zážitek – i když je pro něj největší zážitek návštěva tchýně, zkusila bych na Vánoce třeba větrný tunel, letecký simulátor a podobně.
 6. oblečení – kdy jindy mu nenápadně vnutit nějaký kousek oblečení, který se vám zatraceně líbí a on si ho celý rok nechce koupit?
 7. hra – a zase jsme u her. Tentokrát ale zkuste nějakou na počítač, xbox, psp a už nevím co všechno. Prodavač vám určitě rád poradí, co teď frčí. Ale bacha – až mu to dáte, počítejte s tím, že víkendy, případně večery jsou zabité.
 8. kniha – naposled mě zaujala vtipná kniha od blogera, která se jmenuje Deníček moderního fotra. A je jedno, že nemáte děti. Pobaví  i tak. Případně zkuste Stoletý stařík, který vypadl z okna a zmizel nebo nějakou motivační, vzdělávací (tím myslím např. umění komunikace, jak docílit čeho chceme, atd atd :))
 9. lístky na koncert – například v lednu nás v O2 čeká koncert Imagine Dragons. Má je rád? no tak to máte dárek jasný.
 10. voucher – kupte mu poukaz na masáž, ať to pořád nemusíte dělat vy. A pokud se chcete pobavit i vy, kupte mu thajskou. Až vám bude doma vyprávět, jak s ním házeli a jak drsní byli, zaručeně se pobavíte. A opět získáte ocenění nejlepší masér ever. Nebo mu kupte voucher na celodenní návštěvu SPA a Wellness.
 11. sportovní pomůcky – má rád golf, tenis, hokej? Tak mu kupte něco do výbavy.
 12. holící strojek – zase win win. Konec poškrábaných tváří.
 13. sady – na trhu je teď plno krásných dárkových sad. určitě z nich něco vyberete. zkuste stránku  http://manboxeo.cz/poradna-drevena-darkova-bedna-pro-muze/
 14. elektro – pokud disponujete financemi, tak tohle je pro chlapi asi TOP.
 15. parfém – kupte jeho oblíbený nebo ještě lépe váš oblíbený!
 16. hodinky – hodinek není nikdy dost. Má už doma černé, kupte hnědé, má doma kovové? Kupte kožené.
A co plánujete koupit pánům  vy? Inspirujte nás!

Vaše, S.