AUTUMN with my MUST HAVE

Bunda – Mango, košile – Promod, džíny – Stradivarius, brýle – Rayban, boty – Promod, kabelka – Michael Kors, řetízek – I am, naušnice – Mango, hodinky – Michael Kors
A je tady podzim. Počasí, u kterého si žádný den nemůžete být jistí, co si vzít na sebe. A to na něm fakt nemám ráda! Na druhou stranu absolutně miluju ty barvy, které podzim nabízí. 

Neděle mi to rozhodování trochu ulehčila, jelikož bylo náádherně! A tak jsem mohla vyrazit jen ve svých 3 MUST HAVE- bílé košili, džínách a kožené bundě. Tuhle bílou košili mám novou a s výběrem mi pomohla moje nejlepší osobní stylistka (díky Gábi). Je ze strašně příjemného a hlavně zajímavého materiálu. A co víc, v Promod právě ve slevě! Další mojí oblíbenou věcí na tomhle outfitu jsou džíny. Koupila jsem si je v Barceloně ve Stradivarius. Od té doby ani jiné nechci. Mají všechno, co jsem hledala, a to u mě není vždy jednoduché – zipy na spodní nohavici, jsou roztrhané a hlavně mi padnou. Posledním must have kouskem je kožená bunda. Tu mám už z léta, kdy jsem ji ulovila v Mangu zlevněnou z 2 500 na 1200. Aleluja! 
No a co se týče líčení – to jsem zvolila podzimní. Hnědé stíny na oči a vínová rtěnka. Nic víc netřeba. 
Krásný podzim všem.
S.