FLOWERS

cardigan – PULL and BEAR. shorts – ONLY, T-shirt – ETAM, sunglasses – VANS, bag – Primark, shoes – ALDO, earrings – MANGO
„Nemám co na sebe“. Tak většinou začíná naše plánování nákupů s Niky. A tak jsme se rozhodly zajet do našich oblíbených Drážďan. Ale pozor! Tentokrát jsme chtěly výlet pojmout trochu jinak a prohlídnout si konečně město. Ano, ano, na to, že jsme tam byly už asi 5x, je ostuda, že jsme vždy viděly jen Prager Strasse (nákupní zónu)…. Ale teď jsme si i pronajaly hotel, aby jsme měly celý den jen a jen na město. Oleee.

Jely jsme na víkend – sobotu a neděli. Sobotu jsme zasvětily nákupům (přeci jen, byl to hlavní důvod cesty). První obchod – Primark. A to hlavně z toho důvodu, že se tam už hodinu po otvíračce nejde hnout. Musím říct, že tentokrát jsme se hodně krotily a taky se to projevily na účtence. Takhle malou útratu jsme snad ještě neměly 😀 Důvod? Už jsme si asi užily toho prvotního šílenství a začaly si víc vybírat, co je kvalitní nebo zajímavý a nekoukáme už jen na cenu. 
Potom jsme přejely do jiného obchodu – takhle velké centrum jsem snad ještě neviděla. Elbe park. Uff. No shrnu to – za celý den jsme ušly 15 000 kroků a to jen po obchodech. Takže rezervaci hotelu jsme vážně ocenily. Usnula jsem hned po příjezdu na hotel.
Druhý den bylo o městě. Ale o tom komplet až ve středu. Těšte se, v článku najdete tipy na nejlepší obchody a krásná místa, která stojí za to vidět. Teď se konečně podívejte na to, v čem jsem po městě chodila. Tenhle ten „přehoz“ je jedna z mála věcí, co jsem si v Drážďanech koupila. A hodil se. Byl  super vzdušný. Krásně doplnil obyčejné tílko s šortkami. Jak se líbí vám? 
Auf Wiedersehen!
S.