My Spring wishlist

Spring wishlist

via http://www.polyvore.com

S každým měnícím se ročním obdobím si dělám seznam. Seznam nebo koláž věcí, které bych na nadcházející roční období (v tomto případě jaro) potřebovala/chtěla. Mám tak přehled o tom, co potřebuju v šatníku např. obměnit, a co mě zaujalo z nových trendů. A hlavně mě to hrozně baví! Takže co nutně potřebuji tohle jaro?
1. Kolo. Odhodlala jsem se a rozhodla jsem si pořídit konečně kolo. Plánuju na jaře nějaké delší výlety a už se nemůžu dočkat až si nějaké pělné seženu (to je totiž u výběru kola důležité že hehe).

2. Štětce na makeup. Před rokem jsem si objednala tak opěvované od Real Techniques. Mé pleti ale vůbec nevyhovovaly. Makeup vypadal prostě hrozně. A tak se chci s vámi poradit, jaké jsou ty vaše oblíbené?
 
3. Beauty blender. Novinka, o které všichni v kosmetickém světě básní. A já ji samozřejmě prostě musím vyzkoušet. Už jsem nějaké našla na http://www.feelunique.com Máte s nimi už nějaké zkušenosti?

4. Body book. Jediná položka ze seznamu, kterou si můžu odškrtnout jako splněno✓  Knížku jsem začala teprve číst a musím říct, že mě zaujala. Každopádně o celkový dojem se s vámi po přečtení podělním ve souhrnném článku o beauty knihách.

5. Obal na Iphone. Taky se vám obaly na mobil tak ničí? Poraďte mi, kde seženu hezký a přitom nějaký, co něco i vydrží. Ten můj vypadá jako by ho sežvýkal pes. A to psa nemám.

6. Obrazy do pokoje. Stěhovala jsem se před půl rokem, ale můj pokoj není zdaleka hotový. Pořád něco měním, přestavuju, předělávám. A co mi tam hlavně pořád chybí? Obrazy. Pamatujete si v Gossip Girl v bytě Sereny velký nápis „Prada Marfa“. Tak ten si plánuji nechat vytisknout na nějakém pevnějším papíru a do jednoduchého, skleněného rámu. Na bílé stěně se bude vyjímat skvělě.

7. Bralette.
 
8. Trench coat. Klasický trench coat už mám, ale tenhle co jsem našla mě hrozně zaujal a asi to ani trench coat není, ale nevěděla jsem jak jinak to nazvat. Takový lehčí kabátek v tomhle střihu by se mi hrozě líbil. K černým skinny džinám a jednoduchému černému tílku. Skvělý outfit je na světě 🙂

9. Kožený křivák. Už jeden černý mám, ale takový běžový a třeba i takhle ve spojení s černou vypadá opravdu skvělě. Pokud někde nějaký takový seženu, budu nadšená.
 
10. Versace Bright Crystal. Tahle voňavka mě už nějakou dobu pronásleduje. Voní prostě nádherně a na jaro se přesně hodí.

11. Loafers. Tyhlety boty se začaly objevovat přobližně před rokem. Mě by se líbily s nějakým zajímavým vzorem, třeba právě takovým zvířecím. K džínám a jednoduchému bílemu triku by vypadaly skvěle.

H.

Topshop top
1.075 CZK – nordstrom.com

Leather waist belt
33.455 CZK – jades24.com

H M zipper leather jacket
1.120 CZK – hm.com

Dune print shoes
2.200 CZK – johnlewis.com

Tech accessory
850 CZK – society6.com

Charlotte Tilbury makeup brush
4.295 CZK – net-a-porter.com

Versace eau de toilette perfume
2.555 CZK – selfridges.com

Beauty product
300 CZK – sephora.fr

Giclee wall art
6.075 CZK – lampsplus.com

Pier 1 Imports black home decor
970 CZK – pier1.com

Minimalist home decor
305 CZK – etsy.com

Prada interior wall decor
120 CZK – etsy.com

The Body Book
485 CZK – chapters.indigo.ca