Sally Hansen Miracle gel

Nedávno jsem během listování nové Elle narazila na reklamu laku Sally Hansen Miracle gel. Snadná aplikace, výdrž až 2 týdny, shellac neboli také gel lak doma? To musím mít! Shellac jsem vyzkoušela přesně před rokem. Byla jsem na něm 3 krát a pokaždé jsem odcházela nadšená. Přišlo mi ale trochu divné utrácet každé 3 týdny za nehty, a tak můj krátký románek se shellacem došel ke konci. 

Jen tak mimochodem, když vám řeknou, že si shellac/gel lak máte namočit v acetonu a teprve pak ho jemně seškrábat, poslechněte. Já a moje trpělivost se opět projevila. Lak jsem si jednoduše během pár minut sloupla. A to asi i s vrstvou nehtů. Moje nehty byly dalších půl roku v katastrofálním stavu.

Zpátky ale k Sally Hansen zázraku! Já a laky to je celkově taková jedna velká kapitola. Žádný lak mi nikdy nevydrží ani jeden den. Ano, už během prvního dne se mi začne  odlupovat. A to v případě, že si ty nehty teda nalakuju (čtěte během lakování 100 krát přelakuju, protože vždy mě napadne třeba hledat klíče nebo něco podobného, i když mi lak ještě nezaschnul). A tak bylo jasné, že když jsem natrefila na novinku Miracle gel a přečetla si všechny jejich sliby, musela jsem lak ihned vyzkoušet. Hned jsem běžela do nejbližšího DMka. Pořídila jsem si základní balíček – lak v klasické červené barvě s topcoatem. Takhle moc radosti za 399kč. Samotné laky pak stojí 299kč. Tahle novinka je k dostáni exkluzivně v DMku. Na výběr je plno barev, až to svádí pořídit si všechny a nalakovat si každý nehet jinou. Ne, už nám není přece 10…
A jak to tedy doopravdy je? Aplikace je opravdu snadná, tak jak slibují. Štěteček je kratší a širší. Stačí pár tahů a nehty máte nalakované během 2 minut. Mně stačila jedna vrstva. Přišlo mi, že barva je dostatečně intenzivní a nechtěla jsem si dávat další aby se mi lak později neroloval. Víte, co myslím? Co se týče výdrže, 2 týdny mi lak rozhodně nevydržel. Dotáhla jsem to na 5 dnů a nehty jsem si pak už musela přelakovat. Ale! Během těch 5 dnů jsem uklízela, několikrát loupala brambory, pekla sušenky. Takže si myslím, že i těch 5 dnů je u mě, dokonce během všech aktivit, úspěch. Lak jsem si rozhodně zamilovala (už ho mám nalakovaný po třetí). Nehty jsem každý den fotila, abyste měli lepší  a jasnější přehled, o tom, jak lak ze dne na den vypadal.
1. den
2. den
3. den
4. den
5. den

Na závěr ještě dodám, že tyhle laky se dají odlakovat klasickým odlakovačem, takže s enemusíte bát nějakého ponořování do acetonu či loupání.

A jaký máte zkušenosti s laky vy? Taky vám nevydrží jako mně? Budu moc ráda, když se se mnou  podělíte o svoje zkušenosti! Buď v komentářích u článku nebo na facebooku. Zaujal vás lak Miracle gel? Ja už pokukuju po dalších barvách. Tak kterou další, růžová, béžová nebo možná oranžová?

Mějte se krásně!

H.

 • Uvažuju o koupi už delší dobu, čekala jsem právě na tuhle recenzi, abych se ujistila, že to není zbytečné. Takže hned zítra si pro ně taky běžím 🙂

  • Jsem moc ráda, že recenze pomohla. Snad z něj budeš nadšená jako já. Já se už chystám pro víc barev 🙂

 • Anonymní

  Ahoj já už mám asi osm barev a vydrží mi nalakovaný týden bez porušení a to dělám úplně vše.

  • Jsi asi šikovnější jak já 🙂 Ale je pravda, že mi minule taky vydržel týden 🙂

  • Anonymní

   To není o šikovnosti ale asi i o nehtech a to jsem rok po sundání gelovek dala jsem je brzy do kupy a tyhle laky jsou fakt dobrý.