My Christmas wishlist (S.)

Udělala jsem si svůj osobní wishlist. Můžete se inspirovat na dárky pro kamarádku, ségru, pokud máme nějaké čtenáře muže – dárek pro přítelkyni. Takže..ehm..jestli to bude číst někdo z rodiny, víte, co mi koupit!! A když budu mít štěstí, bude mít Ježíšek ve skladu i kabelku Michael Kors…

1.      
rtěnka
L´oreal
 – COLOR RICHE
COLLECTION EXCLUSIVE PURE REDS JULIANNE’S PURE RED, cena – 299 Kč, DM drogerie
–> totálně dokonalá rtěnka. Barva je úžasná a skvěle doplní černé oblečení, které na podzim a zimu v mém šatníku převládá. Pokud se vám také líbí, utíkejte si ji koupit. Je to totiž limitovaná edice a rtěnky jsou na dračku. Hlavně ty červené. Naštěstí pro mě, tahle barva v ČR tolik oblíbená není. Tak snad ji seženu….
2.      
lak
na nehty L´oreal
Freida’s Nude 100,
cena – cca 100 Kč, DM drogerie
–> nejenom, že mají boží rtěnky, ale udělali k nim i laky na nehty ve stejné barvě. Asi si teď říkáte, že jsem barvoslepá, že to není stejná barva. Vím to. Ale tahle barva se mi líbila a chtěla jsem vám ukázat, jaké možnosti tuhle zimu máme na výběr. 
3.      
žehlička
na vlasy
– Imetec 10761 Bellissima Revolution, cena -2499
Kč koupit zde
–> novinka na trhu. Žehlička s rotačním válcem, která vám vlasy jak vyrovná, tak natočí. Slibují, že účes po natočení vydrží i na jemných vlasech, takže něco pro mě. (Tip – pokud vám natočení nevydrží moc dlouho, jelikož máte jemné vlasy jako já, po natočení si pramínek smotejte a sepněte pinetkou. Počkejte než vlas vychladne a pak rozpusťte. Vážně to funguje).
4.      
kabelka
Michael Kors
, cena – cca
10 000 Kč
–> kabelku Michael Kors si přeju už dlouho. Akorát cena je pro mě stále ještě nepřekonatelná. Dát 10 tisíc za kabelku? To mám v zásobě zajímavější věci, co si koupit..
5.      
hodinky
Michael Kors
, cena – 5190
Kč koupit zde
–> když jsem viděla tyhle hodinky, bylo jasné, že je musím mít. Jsou naprosto perfektní. Chtěla jsem totiž nějaké s velkým obyčejným kulatým ciferníkem a jemným páskem. Sice jsem si představovala pásek obyčejný černý nebo hnědý, ale tohle je snad ještě lepší.Co myslíte?
6.      
Klobouk Stradivarius, cena- 399 Kč  koupit zde
–> celý podzim sháním klobouk. Ale žádný mi neseděl nebo byl přehnaně drahý. Než jsem našla tenhle! Klobouk budu nosit dokud nebude opravdu tuhá zima. Pak sáhnu zase po mém kulíšku s bambulí..:)
7.      
diář – Forever New Arcadia Extra Large 2015 Diary, cena- 960 Kč, koupit zde
–> nový rok se blíží ať chceme nebo ne. A já naprosto ulítávám na bločkách, diářích a podobných věcech. Takže už teď začínám shánět ten pravý diář.
8.       kožené kahoty ham,
cena –
899 Kč
–> hit této sézony. Ve většiny jsem se necítila, blbě se mi v tom hýbalo a přišla jsem si jak domina. 😀 Naštěstí v HaM mají několik druhů a člověk si tam vybere. Mrkněte tam.
9.      
šála /Nákrčník – Lindex, cena – 399 Kč, koupit zde
–> venku už přituhuje, proto je dobré mít pořádně teploučkou šálu, která zahřeje a doplní váš outfit.
10.  kabát Split Joint Diagonal Zipper Overcoat, cena – ve slevě 970
Kč (původně 1375 Kč), koupit zde
–> tuhle zimu si chci pořídit nějaký rovný kabát. Tohle je moje přesná představa toho, jak by měl vypadat.
11.  
makeup
L´OREAL TRUE MATCH
, cena – 399 Kč, DM drogerie
–> a nakonec zase trošku líčidel. Už asi 2 roky používám Max Factor FACE FINITY ALL DAY FLAWLESS 3 IN 1 FOUNDATION, ale už to chce změnu. Z recenzí od jiných blogerek jsem slyšela doporučení na tento. Máte s ním zkušenosti?
A co si přejete vy?
S.